SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4275485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobiłeś już jakieś fotki? Jak wyszły?

Ile dałeś za to cudo ?


Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2003-05-24 18:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Tykus, chyba przewazaja tu kobietki i watpie aby miały ochote mnie ogladac czemu dziwie sie ze nawet Ty jestes skory.. ale wrzuce tu moj ideał mniam jak przerobie taaaka sexi laske w koncu pomarzyc to rzecz ludzka..w zamian za członka noo członkowstwo gwarantuje ze z moimi problemami dobijecie szybko do 2000 stronki Jak sie wstawisz Tykus za mna to sle Ci zdjatko heh dzis na rowerku w mini no co jakos trzeba do pracki dojechac ))

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
calkiem, calkiem.
mi w sumie jakis super wypasiony aparat nie jest potrzebny

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Dobrej gospodyni ciasto w ręku rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blomdi, dziewczyny też tu swoich protegowanych tylnymi drzwiami wprowadzają hehehe No ale ja jednak muszę być solidarnym Kawoszem i mam tu tylko jeden głos, który o ile żadna komisja nie słucha z miłą chęcią przehandluję za Twoją korupcyjną propozycję
Myślę że i tak reszta towarzystwa będzie Ci przychylna To w sumie bardzo miła banda gadułów buhehehehe

Szefu, popatrzyłem na ten LS443, jednak nieco słabszy od G3. Ja mam bardzo przyzwoitego tradycyjnego Canona i szukam czegoś co dawałoby jednak zdjęcia o zbliżonej jakości a jednocześnie nie kosztującego fortuny. Ale chyba to nierealne ...

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Cze szefu

Blomdina... to mozemy umawiac sie tak... z racji tego, ze ja ustalam date egzaminu ().. to mi tez wysylasz to zdjecie () Jak nie to nie...

Tyka: wiesz... najlepszym rozwiazaniem to by bylo: Robimy blomdinie egzamin, ty mi wyslasz zdjecie jakie od niej dostajesz

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
zaplacilem za niego 460 euro z czego na granicy oddali mi jeszcze 70 euro podatku

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Dobrej gospodyni ciasto w ręku rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szefu, aleś Ty praworządny z tym podatkiem na granicy

Seewy, ja tam proponuję inaczej - wezwać Blomdi przed komisję i przy okazji pyknąc parę zdjęc hihihihi

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No wiesz, ale takie zdjecie jak "w mini na rowerku" to ciezko bedzie pyknac

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Tyka: jak to praworzadny? jak mi chcieli oddac to mialem nie brac ??

Zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia

Dobrej gospodyni ciasto w ręku rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
To sie nazywa prowokacja... Tykus ja bym chetnie zobaczyła jak Twoj Kanon robi zdjatka tego ten cos słyszałam o Melu Gibsonie tylko nie wiem czy dobrze kojarze )

Seewy no ładnie w całej tej korupcji troche przyzwoitości trzeba zachowacwiec juz nie chandlowac mna tu

Bosze jak Wam dzis chodzi net przy moich 2 M mam mam pingi do głownych portali nawet po 600ms ;-( i 25% strat pakietow a na sfd to nawet straty do 100% niezle ,klijenci sie niecierpliwia a polpak twierdzi ze u nich wszystko jak w najlepszym porzadku ;-( s..syny


...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium