SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4254316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Może najpierw odpowiem na temat BTW - po prostu nieprawdopodobnym wydaje się być tak wielokrotna edycja postoow o tym samym czasie! Stąd ta moja prośba o 'nierobienie' tak...heh...to wprost niewiarygodne...

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
To powiedz mi, Grasiczku, czy lepiej wiedziec, ze jest sie zdradzanym, czy tez trwac z blogiej szczesliwosci i niewiedzy? Czy miec swiadomosc smiertelnej choroby toczacej swoje cialo, czy lepiej dowiedziec sie o tym przed smiercia lub w nieswiadomosci umrzec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
To tym razem nietrafilismy - 1 minuta roznicy. Ale i tak czestosc "trafien" jest zadziwiajaca! Moze jedno z nas oddzialuje telepatycznie na drugie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Czy zauwazylas jak podpisy pod tekstem znakomicie rozdymaja informacje forumowe? Cos niesamowitego! Jedna linijka odpowiedzi, a kilka linijek podpisu. Powinno byc jakies ograniczenie. Ciezko sie to czyta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Nie wiem Parker...naprawdę nie wiem...właśnie nad tym się zastanawiałam... Z jednej strony dobrze jest wiedzieć jak wygląda sytuacja - tak jak pisałam, by nie żyć w 'świecie cieni'...z drugiej zaś świadomość boolu, jaki niewątpliwie może nas dotknąć jest przerażająca...i tego każdy chyba się obawia...


artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
He, he... Widze, ze chcesz przerwac lancuszek jednoczesnych odpowiedzi poprzez zaniechanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Hmmmm.... Teraz to mnie juz zastanowilo! W momencie puszczania popsrzedniej wypowiedzi przyszlo mi do glowy, ze puscilismy ja razem... Ciekawe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wracając do tych forumowych podpisoow - to jakaś aluzja do mnie? (żartooję). Tak - widziałam i czasem jest to wielce rozpraszające...




artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-12 03:30:09

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Indukcja umyslowa? Czy zdarzylo ci sie, Grasiczku, pomyslec cos co za chwile wypowiedziala inna osoba? Albo odwrotnie - powiedziec cos, o czym inna osoba stwierdzila, ze to pomyslala? Wtedy mialoby miejsce zjawisko, jakie przed chwila ochrzcilem "indukacja". Lepszym okresleniem bylaby "induakcja telepatyczna". U ciebie wynikac moglaby z faktu pragnienia poznania nieujawnianych uczuc innych osob. Nastawiasz mozg na czestotliwosc nadawania innej osoby i... nastepuje sprzezenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
I przypomniało mi się jeszcze pewne stwierdzenie Kanta, że wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia...

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium