SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 546
Tak, nie rozumiem jak należy je wykonywać, mozesz jakoś tak... jaśniej???

PS.Ta ze zdjęcia ma ...kolanko jakies dziwne hy hy hy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 546
Dzięki Uka.
x-ray nie rozumiem, w ogóle jakie wykonuję czy na nogi?
Wszystko już znajde na stronce od Uki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
ale tu nie o kolanko chodzi

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nyka, jest jeden zasadniczy błąd w Twoim rozumowaniu, dotyczy on ilości ćwiczeń i intensywności

Mianowicie, robisz zdecydowanie za dużo ćwiczen ale zbyt mało intensywnych

Gdy ktoś np. robi prawidłowo serię 15 przysiadów (tzn. stosuje obciążenie adekwatne do swojej siły i wykonuje je poprawnie technicznie) to pod koniec pierwszej serii ma tętno na poziomie około 160-180 i czuje się mocno zmęczony. Pod koniec drugiej serii tętno osiaga prawie maksimum i bardzo ciężko jest złapać oddech. Pod koniec trzeciej serii, tak gdzieś od 10 powtórzenia nogi się chcą "złożyć" pod tobą i masz uczucie że absolutnie nie dasz rady zrobić 15 powtórzeń, ale jednak je robisz. Jak skończysz, przez parę minut nie możesz złapać tchu i czujesz że być może zaraz "rzucisz pawia". Przez resztę treningu robisz jakieś pomniejsze ćwiczenia, ale juz w sumie ani nic wielkiego, ani ważnego. To co opisałem to jest intensywność przeciętna. Powyżej jej stoją jeszcze dropsety, rest-pause, negatywy i wiele innych metod które podnoszą intensywność. A jak się to ma do intensywności Twoich treningów ?

Lepsze 3 serie takie niż 30 słabych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
Lessie - heheh ja tam nie mam nic przeciwko Mario - wrecz bardzo milo pamietam ostatni wypad snowboardowy i wieczorne masaże a rekach mario hrhrhr
najlepiej żeby jeszcze tylko Mario byl jakims hiszpanem z ogolona klata i 6 packiem ;)


a tymi golymi babami to przesadziłes, oczywiscie cycki podchodzą pos stereotym ze musza byc duze
duża pupa - ok zagadzam sie ale te drugie obowy ain't work

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 546
Tyka, tak jak Ci wcześniej pisałam.Nie planuję ćwiczyć do upadku mięśniowego i sory ale przełykanie pawia po 3 serii też mnie niespecjanie rajcuje....Może przez to będę dłużej czekać na efekty ale jestem tego w pełni świadoma i godzę się z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
hyhy widze że najwyższy czas poracować bo z pośpiechy gubie literki ;)
i bzdury wychodzą ;)

no przeciez się nie rozerwe....

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aby uniknąć efektów z pawiem wystarczy jeszcze zwiększyc obciążenie zmniejszając równocześnie liczbę powtórzeń - serie 15-20 powtórzeń i więcej są wybitnie pawiotwórcze im mniej powtórzeń w serii tym ryzyko pawia mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Nyka, oj uparta jestes Przede wszystkim mowa tu o efektywnym treningu...

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-01-18 11:35:23

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
X-ray ma rację - jesli ćwiczysz po to aby cwiczyc i bawią cię gdziny spędzane na siłowni, ćwicz dalej tak jak do tej pory

jesli chcesz spędzać na siłowni zdecydowanie mniej czasu i mieć zdecydowanie lepsze wyniki - zwiększ intensywność

Twój wybór
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium