SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
odemnie wskoczyl za to sog dla Uki

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Boooszz... To ja sie wysilam, skanuje zdjecia z cwiczeniami na brzuch, wymadrzam sie gdzie moge i jak tylko moge, a SOGow jak na lekarstwo, a to wystarczy podac do ogolnej wiadomosci, ze fanklub Tyki istnieje od co najmniej roku i ma sie dobrze i prosz.. od razu licznik bije
Tyka, a od Ciebie juz dostalam dwa [!!!] SOGi, a potem - wiesz - zablokowali licznik, zeby sie nie przekrecil... LL


BTW, ruszyla druga czesc pilotazu, bede wdzieczna...

http://www.coris.com.pl/pilotaz/

- tym razem troche wiecej wysilku, bo az DWA pytania!!!

Pozdrawiam!!!

Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-01-12 11:34:10

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee, ja jak zobaczyłem pierwsze pytanie to już dałem sobie spokój i przyznam się bez bicia że nie odpowiedziałem hrhr %)

btw, jak brzmi temat pracy ? (obiecuję że będę się wyśmiewał jedynie umiarkowanie hrhr )

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-01-12 11:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Tyka!!! Siejesz demobilizacje!!! Jako autorytet powinienes napisac, ze wlasnie wypelniles, to wtedy stadko polecialoby za Toba!

A temat pracy na razie nie brzmi, sprawdzam tylko czy moje badanie w ogole ma sens, czy trzeba szybciutko zmieniac promotora

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sądząc po pytaniach wnioski z pracy wynikna takie :

kobieta skora do współpracy bywa przedmiotem zaciekłej rywalizacji

hrhrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
LL !!!

Prawde mowiac, bladzisz Praca ma byc o stereotypach zlozonych, z wykorzystaniem stereotypu kobiety jako jednego z silniejszych. Jezeli nie najsilniejszego.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Literatura :

1. "Stereo Typ" Kayah, 2003

hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy okazji coś dla Grasi a'propos łydek:

My calves are over 19"

Number of calf exercises ever done ? -> 0

Pulling (deadlifts) , sprinting, squatting, and the Xvest.


X-Vest - kamizelka z obciążnikami w kieszeniach w której się chodzi lub biega (przyp. tłum.)



Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-01-12 13:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
19" ???

To jak moje udo! A to pisal facet, czy babka?

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
facet, od 10 lat grajacy w football

Z wywiadu z Dave Tate'm :

I was watching some EliteFTS DVDs the other day and I was struck by most of these guys' calf development. Any bodybuilder would kill for those calves. Let me guess, they don't even train calves directly do they?

Tate: No. It's a side effect of squatting heavy. Plus, a bigger guy is always going to have bigger calves. Look at your football coach. You've got your old lineman coaches with like 50 inch calves! It's just the nature of having the extra bodyweight &#8211; and walking around is going to develop that.

But the calves are partially responsible for supporting the knee. Just the nature of walking the weight out of the rack, squatting and pulling, you're training your calves.

Most of the time, you don't need to do what most people think you need to grow. Everyone is caught up in movements they feel work specific muscles, but they don't understand the effect on the entire body.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium