SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4277088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BTW wszystkie maile do mnie dochodzą obecnie z 18 godzinnym opóźnieniem więc gdyby ktoś czekał na odpowiedź to proszę o cierpliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seewy, powiem Ci że schodzi na razie ładnie i w równym tempie, dokładnie według planu - w 2 tygodnie 2% BF mniej. Zobaczymy co dalej będzie, bo jak wiadomo im dalej tym gorzej

Zastaniawiam się nad dodaniem Tighta bo mam stare niewykorzystane opakowanie którego termin ważności właśnie się kończy, może dorzucę niedługo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hmmm, a jezeli to nie tajemnica - to z jakiego poziomu % schodzisz?
nie wiem, zdaje mi sie ze juz o to pytalem, ale nie pamietam

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakas roznica jak biezesz te omega 3 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
siema fit ;]

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heloł Seew oraz Tykos

miłego poczatku dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poniżej 10%, taki przynajmniej mam zamiar

różnica moim zdaniem jest kolosalna - nie chodzi zresztą jedynie o odchudzanie : po dwóch tygodniach widzę istotną poprawę np. w wyglądzie skóry z którą czasami miewam problemy

jeśli chodzi o odchudzanie natomiast, to moja hipoteza (wierzcie lub nie - nie mam jak tego udowodnić) jest taka iż ta dość wysoka dawka Omega-3 wspomaga spalanie tłuszczu gdyż aerobów robię mało, jem duzo a sadło i tak znika hrhr Tak czy inaczej jednego jestem pewien - na 100% warto wydać te chyba 16 zł z groszami na Omega-3 i 10 zł na pół litra oleju lnianego - da to więcej niż cała gama drogich supli. Jeśli nie dla celów kulturystyczno-sportowych to napewno dla zdrowia pożytek jest pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom wlasnie teraz od przyszlego week dodaje do kazdego posilku po 2 kaps omega 3 zobaczymy moze i aj poczuje jakas roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
cześć, trochę mam zaległości w sfd...
co słychać dobrego i złego? Tyka, twoje <<< się bf% uznaję za gut news

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Lessie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] wiesz, ja się tym swoim bf nie bardzo przejmuję - i tak mam go tyle co nic w porównaniu ze swoimi znajomymi z poza SFD hrhr wiesz, ja się tym swoim bf nie bardzo przejmuję - i tak mam go tyle co nic w porównaniu ze swoimi znajomymi z poza SFD hrhr wiesz, ja się tym swoim bf nie bardzo przejmuję - i tak mam go tyle co nic w porównaniu ze swoimi znajomymi z poza SFD hrhr [img]../../buziaki/13.gif" alt="" />

Mavrik, te linki w podpisie to Twoje dzieła ? Jeśli tak to bardzo ładne ...

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2005-07-18 11:25:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium