SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4254814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Już myślałem że chcieli ci języczkiem ściągnąć pierścionek, lub wybadać ile ma karatów ;)

Myśliwi? A może był wśród nich niejaki Leśniczy?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak myślauem hrhr

z myśliwymi to trzeba uważać bo działają według zasady "wyżej bierz - większy zwierz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
bo na wsi ludzie nie znaja jeszcze 'technik' praktykowanych w duzych 'miejskich' firmach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
chyba raczej:

"ale oczy" (ciekawe czy umyla reke - zaraz sprawdze, a tymczasem jakas sciema zeby nie myslala ze waham)
cmok
"staszek,to chyba nie Twoja dziewczyna?" (bo moja musi myc rece - zaraz to sprawdze)
cmok
"pani mi sie podoba" (ciekawe czy dzisiaj pani swedziala dupa - sprawdzmy)
cmok
"yy..." (cholera wiem ze bedzie je.b.ać ale musze to zrobic - musze)
cmok
"dlaczego ja taki stary jestem.." (przynajmniej nie drapalem sie dzisiaj - ciekawe czy ty tez)
cmok

==========

potrzebwalbym wypracowanie na jeden z ponizszych tematow - pomoglibyscie ?

Mowilo wielu i pieknie ale pozsotal w pamieci ten kto mowil rzeczy najwaznijesze(Julia Hartwig)
Słowa wspolczesnej poetki uczyn mottem wypowiedzi na temat utworow literackich kore przemoily do ciebie glebia refleksji
==================================
Sztuka dla sztuki czy sztuka w sluzbie idei czlowieka narodu
Wyraz swoja opinie na temat roli i celow sztuki odwolujac sie do wybranych dziel literatury XIX i XXw.
==================================
Musi cos przeciez istniec jakas granica zaktora nie wolno przejsc za ktora przestaje sie byc soba (Zofia Nałkowska)
Ocen postawy wybranych bohaterow prozy XIX i XXw


ladnie prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
albo inaczej...wyczuli ze masz umyte rece %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
..na jakim poziomie maja byc te 'prace' ?
wiesz ja orlem z polskiego nie jestem ale...pialbym na drugi temat.../ewentualnie pierwszy/...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytaj i pytaj

nie układamy wypracowań a jedynie sprawdzamy

skorzystaj z wyszukiwarki

hrhrhr

a serio to już zbyt dawno zerwałem z edukacją aby być pomocnym hehe

też bym pisał chyba drugi temat, starając się jednak obalić obie tezy i wykazać że sztuka służy zupełnie czemu innemu ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
the winner is...
v3gas!
myła gary
ale EOT

ja Ci ptaś nie pomogę,
moje wypracowania albo osiągały wyżyny
albo sięgały dna
rosyjska ruletka
po za tym niewiele pamietam

a skoro uprawiamy prywatę
nie jedzie ktoś czasem w najbliższym czasie do Poznania?
stopa szukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Finko - po co jechać do Poznania? Okropne miasto!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
napewno nie obalalbym obu 'teorii'...
przeciez to okres zaborow...walk narodowo-wyzwolenczych.../przynajmniej wiek XIX/...choc wielu utworow nie znam oparlbym sie na dziadach mickiewicza /cz..II/..i moze na kordianie...

choc z drugie strony to tez okres romantyzmu...wiec eckm...

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-02-29 13:48:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium