SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4252151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Cześć Sweety

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruszku, ale choć sztanga jest jedna, to obciążenia chyba jednak inne na poszczególne partie? Zresztą, nawet nie w czasie rzecz ... ja bym się nie był w stanie skoncentrować na prawidłowym napięciu mięśni przy takim tempie (przynajmniej tak mi się wydaje na podstawie lektury tego co piszesz).

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
o taka jaka gra Matush - czyli housy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Newet dziadek Tyka czasem słucha house'a choć na codzień woli inne klimaty

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Obciążenie jest cały czas takie samo dla wszystkich ćwiczeń - dobierane jest na podstawie wartości procentowej jednego maksymalnego powtórzenia w ćwiczeniu w którym podnosisz najmniejszy ciężar - u mnie jest to podciąganie sztangi w pozycji stojącej zaczynam pierwszą gigaserię z ciężarem 32.5 kilo w następnej zwiększam do 37.5 kilo w trzeciej i czwartej sztanga waży 42.5 kilo w piątej znowu 37.5 a w szóstej wracam do cięzaru początkowego 32.5 kilo - zmiana obciązenia jest konieczna, ostatnie dwie serie będą już właściwie wykończeniem, bardzo intensywnym ze względu na poziom zmęczenia mięśni i całego organizmu.

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Szefu - house, club, trance, techno. Jednym slowem wszystko przy czym mozna sie bawic

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja też słucham muzyki w klimatach house'owych - nio bo walkman mi się zepsuł i teraz tylko w domu mogę zapuścić ukochaną muzyczkę.

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No widzisz Krooszku, roznimy sie tym ze ja nie trawie metalu a i z rockiem sa prblemy

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ale ja metalu nie słucham - ostatnio raczej awangardy oraz elektroniki

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium