SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4275807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
czesc. grasik jaki stosujesz slodzik?
hmm chcialbym stosowac go zamiast cukru do potraw a jak wiadomo te w tab nie nadaja sie do potraw czy obrobki termicznej(?) -jaki slodzik w prochu bylby dobrym rozwiazaniem?
jaki stosujecie? prosilbym o nazwe i producenta pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018


:*

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te w tabl tez sie nadaja tyle ze trzeba rozpuscic w lyzeczce wody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
moj sie nie rozpuszcza do konca ale to chyba nieistotne, dzieki, nie wpadłem na to

mam pytanko do grasi: jaką rolę pełni sól sodowa karboksymetylocelulozy w słodzikach? wypełniającą ale czy nie po to m.in. mamy na celu odchodzenie od fastfoodów by wystrzec sie szkodliwego sodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom zawsze tak robiłem jak chciałem zrobic np placki z owsianki i jajek



ps gdzie dostac taka koszulke treca??

ale mnie kurcze glowa od dwoch tygodni boli dzien w dzien
no normalnie jzu siedziec przed komputerem w pracy nie moge nie wiem co jest grane

Zmieniony przez - MAvrik w dniu 2005-09-17 21:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
dobranoc i skutery na noc

Zmieniony przez - taska w dniu 2005-09-18 08:18:52

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4404 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
czesc

moze nie grys.. ale.. pepo.. zakladajac ze masz na mysli E466 (CMC).. jest tego wszedzie pelno.. serki topione.. lody.. dziala jako soobstancja zeloojaca.. dodawana byla kiedys tez do proszkoow.. stosooje sie tez do prodookcji implanoow piersi.. %) kiedys kombinowano cos tam z brojlerami by zwiekszyc lepkosc pokarmu.. aczkolwiek to tylko pochodna celoolozy i do jedzienia dodawana jest w bardzo niewielkich ilosciach.. /regoolowane przez prwawo/ wiec jesli dbasz o ilosc sodu w diecie.. to raczej nie tedy droga.. btw w fast foodach tez nie tylko o sood chodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dzieki
v3g odbierz @
mavrik koszulka kupiona w sklepie wysyłkowym bodyzone ok 20zł/nie pamietam/
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
czesc

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium