SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4271831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Gratulacje !
Oraz :wesołych

Oraz: CU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Rzan Kijankowski

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a propos kijanek - proponuję zaopatrzyć się w niezbędny do wychowu sprzęt, pomieści nawet trojaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
Witam kochanych kawoszy

Co prawda ostatnio prawie w ogole nie zagladam do Was ale pamietając nadal drogich wspołtowarzyszy spijania pianki z kawki korzystam z okazji by pożegnać Was w tym roku i złożyć życzenia:

Śniegu po pachy,
smacznej kiełbachy,
rózgi na dupe,
do nieba choinki
i wędzonej szynki
oraz szczęśliwego skoku
do Nowego Roku

ja tymczasem znikam dokonac inicjacji snowaboardowej w naszych pieknych Tatrach i mam nadzieje wrócić w jednym kawałku;P

papatki Wasz motyloos

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Shelly i nawzajem wszystkiego (z wyjątkiem tej rózgi, no chyba że gustujesz w takich harcach ) plus tylu samo zjazdów co wjazdów, gumowych drzew i kamieni a przede wszystkim śniegu i pogody, pozdrów górki i wracaj cało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
atencjone! etenszyn ! wnimanije!

zwracam sie z prosba o pilne i bezzwłoczne trzymanie kciuków
jestem w pilnej potrzebie !
kazdy zacisniety kciuk sie przyda!
czas akcji: od zaraz
koniec : za ok godzinę
powód:w przeciwnym razie bede miec prze....ne świeta

zostałam nakryta na wykonaniu dwóch eksperymentów plackowych ( dostalam szczegółowy spis,ktorego mialam sie scisle trzymac, ale 'lekko' go nagiełam ) Przy drugim placku zostałam nakryta, moje eksperymenty nie znalazły zrozumienia a ksiazka z ktorej korzystalam zostala spalona Teraz dowod przestepstwa siedzi w piekarniku, zostal juz uznany za niewypał tylko i wyłącznie dlatego ze dodałam tam składników które podobno nie wystepuja w zadnej 'normalnej' znanej wersji. Ech...a taką miałam zabawe :(
No nic jak to cos co siedzi w piekarniku nie wyjdzie to bede miala ..pi... Niestety zjedzamy rodzinnie do mojej babci i co roku jest 'cicha wojna' na placki...kto przywiezie smaczniejsze...stad taki brak zrozumienia dla mojej duszy odkrywcy :(
ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
shely!
i Tobie wszystkiego NAJ!

ale ci zazdroszcze tych tatr


musze isc stawic czola rzeczywistosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


buhehehe wojna plackowa hrhr

no dobra, potrzymam dyżurnie te kciuki ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Finia u kresu wojny plackowej hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm chyba zdarzylem, zeby za finke 3mac kciuki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium