SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2871
po swietach to mi sie nawet na solarium nie chce isc (co by mi dobrze zrobilo bo jak tak dookola tyle sniegu to się zaczynam kamuflować...) co dopiero na trening o_O

www.kasiamrozek.megacenter.pl

czemu wszystko co mnie interesuje jest trudniejsze od tego, co mnie nie interesuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sabotażystom mówimy zdecydowane nie

sądzę że to bezprzedmiotowe pisać o tym czego nam sie nie chce robić, zdecydowanie bardziej inspirujące jest pisanie o tym co nam się robić chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2871
jeść! :D

oczywiście nie mam na myśli frytek ani delicji ani czekolady z bakaliami ani lodów o smaku malaga tylko pyyyyszne białe sery, orzechy, jajca na twardo, jajca na miękko, jajca gotowane bez skorupek, jajca sadzone, jajca wymieszane na patelni, jajca wymiażdzone na patelni, kotlety jajeczne...

www.kasiamrozek.megacenter.pl

czemu wszystko co mnie interesuje jest trudniejsze od tego, co mnie nie interesuje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba wielkanoc idzie bo tyle jajek ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
No i hamlet z dżemem zomorelowym, i kugiel-śmigiel z kakałem. Jednak bardziej preferuję cycochy z kuraka tudzież turkeya. Miód-malyna.
Daję sobie jeszcze jeden dzień na leczenie kontuzyi i wiśta wio z treningami. Bo mię już po lamperii nosi a przeca nosił wołk razy kilka to i koniom lżej.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
jezusicku ale jaja... mielismy najpierw powodz, przez tydzien padal deszcz... wlasciwie lalo, porobily sie strumienie z niczego... rzeka z malej kretej wstazeczki zmienila sie w rwaca gorska rzeke, pewnikiem pozniom slywalnosci zmienil sie na 5 z 2.... pozniej zaczely sie przymrozki wiec byly jaja z oblodzeniem ... przypomne ze mieszkam na 2000m. Teraz mamy juz 3 dzien sniezyce, przez powodz bylo kilka lawin blotnych, wiec jestesmy odcieci od swiata, ponoc pozamykali wszystkie drogi wjazdowe i wyjazdowe... mnie to nie przeszkadza ale turysci utkneli... ciekawe ile beda usuwac ten balagan... wczoraj zeszla dodatkowo ogromna lawina sniezna ...
To na te newsow pogodowych

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
milego zycze

a w Warszawie deszcze i chlapa ze sniegu, ogolnie nie ma po co wychodzic z domu

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe Taska, mnie by się tam u Ciebie bardzo podobało
póki co stwierdziłem że mam za niski samochód - staje brzuchem na zaspach i wierzga kółkami w powietrzu hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
hrhrh
czołem młodzieży

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czsc Grs

hyhy dobry dowcip :

Acting upon requests by members of Congress, investigators from the United States Government Accountability Office (the G.A.O.) decided to see what would happen if they tried to buy steroids over the Internet. Shock and surprise, they discovered the same thing that bodybuilders worldwide have known for years - you can get burned, you can get bogus roids, or, if you're lucky, you might just find the real deal.

Their hunt for illegal steroids began with a simple Internet search that resulted in hundreds of websites offering anabolic steroids for sale. After setting up an e-mail account under a fictitious name, investigators from the GOA placed 22 orders for anabolic steroids and paid for them in full. When the orders were received, they found out that 10 of the shipments came from foreign countries and 4 of them came from within the United States. Eight of the orders that they placed were never filled - you see, even Uncle Sam can get scammed!

The 14 shipments that the GOA actually received were then further analyzed by the Food and Drug Administration to determine if they were in fact real anabolic steroids. Of the 10 shipments received from outside the U.S., all of them were determined to be real steroids. On the other hand, the 4 shipments that came from inside of the United States were determined by the FDA to be something other than steroids. This happened despite the claims that all four shipments were either anabolic steroids or some other performance enhancer (yes, even Uncle Sam can get burned buying counterfeit steroids!).


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium