SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255100

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si2, chodzi Ci o rezygnację z moda czy o edukację ?


Pozdrawiam,
Tyka

- Łowy są ważniejsze niż zdobycz -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
z gory przepraszam ale odkad koledzy mi opowiedzili caly czas sie smieje........


co maja wspolnego:
mis koala
i
krotkowzroczny ginekolog???????
.
.
.
.
.
.mokry nosek....

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jedno i drugie, ale ze swojej edukacji mogę być dumny biorąc pod uwagę że kończyłem jedynie 4 klasy

Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na wyżej omawianą edukację 4 klasy to i tak sporo

Weronko, ciekawe czy kreciki mają też mokre noski, mam wrażenie że tak

Pozdrawiam,
Tyka

- Łowy są ważniejsze niż zdobycz -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
E nie, może się mało dałem poznać


Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si2, ja mówię o edukacji seksualnej zasygnalizowanej powyżej przez Weronkę i wybacz, ale w tym zakresie nie zamierzam zgłębiać Twej wiedzy i wierzę na Ci słowo

A tak poważnie, miałeś kiedyś link do angielskiej stronki z kalkulatorem CKD - jak znajdziesz chwilę to bądź tak miły i podeślij please!

Pozdrawiam,
Tyka

- Łowy są ważniejsze niż zdobycz -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217

Juz czekam na koniec instalacji na komputrze klienta i jak tylko 'odpale' swojego PC to poszukam.

Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Towarzyszu Tyka
chodzi o to???

http://www.mynchen.demon.co.uk/Ketogenic_diet/Management/Calculating_the_ketogenic_diet.htm#Calculating the ketogenic diet


a moze to?

http://www.users.voicenet.com/~petrizzi/fitness/ckdcalc.html





"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Powiem Wam w tajemnicy ze mam w "ulubionych" www z ....1000 linków z czego 80% to strony o dietach itp

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Boję się czego dotyczy pozostałe 20 %


Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium