SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4276548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Najlepiej sparafrazować to co powiedział SizeXL - "Jeżeli bym odszedł wyszło by na to że Ja, osoba która siedzi tu od początku daje się pokonać przez bandę zasmarkanych ignorantów" - może nie jest to dokładny cytat, ale uchwyciłem sesns jendej z jego wypowiedzi.

Loocek - dyskretny to ja jestem szczególnie w podkradaniu słodyczy ze spichlerza

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Jak mowie, bede czytal (czasami) moze o cos spytam. Forum upada coraz nizej. Jest to rowniez zasluga niektorych osob, denerwuja mnie tez niektore zasady. Wogole ostatnio cos straszna frustracja mnie dopada jezeli chodzi o forum. Jak mowie, jest coraz mniej wartosciowych osob, przestrzeganie regulaminu przez modow (bez urazy), wola o pomste. I wogole moglbym jeszcze dlugo wymieniac, ale sadze ze moglbym juz nie wejsc na to forum...

Pozdrawiam.
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Seewy - odpowiedz sam sobie - czy na twój stosunek do forum nie mają także wpływu frustracje w życia codziennego - wiele zachowań których nie masz ochoty uzewnetrzniać w świecie rzeczywistym moze znajdować ujście tu na forum - ja też przez to przeszedłem, z powodu problemów w życiu osobistym zacząłem atakować osoby na forum, nudzić się działalnościa tutaj itp. Po przerwie i uporządkowaniu kilku spraw wrociłem na forum z nowym "świerzym" podejściem i jest za***iście

Termogenics and thyroid gland stimulators investor



Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2003-03-21 18:33:49

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nie, nie. Serio. to jest przemyslane. Kiedys bylem tak zwiazane z forum, ze jedyne co robilem to tu siedzialem, emocjonowalo mnie odpowiadanie, rozpisywanie i nawet odpisywanie po raz setny na post "Chce plan na mase". A teraz....

Pozdrawiam.
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja już jestem po przejściu etapu znudzenia, teraz znowu jakoś lubie odpisywać na ciągle powtarzające się prośby - stagnacje da sie przezwyciężyć, jednak trzeba znaleść na to sposób.

Loocek - kiedy dostane maila?

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Siwy: mam dokaldnie tak samo jak Ty!!!!!!!!!!!!!! Naprawde w 100%!!!!
Ja od pewnego czasu tez ograniczylem sie tylko do czytania i wpisywania "dzien dobry" lub "dobry wieczor" w tym poscie! Do szatni nawet nie chce mi sie zagladac, a w dzialach "tematycznych" wszystko walkowane jest po raz setny.



Zmieniony przez - Szefu w dniu 2003-03-21 19:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A kurde mowiłem zeby stworzyć dział "Zjazd hodowców trzody chlewnej" w którym z Leśniczym radzilibyśmy jakl efektownie tuczyć loszki i polować na dziki kiedy zmęczone udaja sie na spoczynek. Ehhh, przydałby sie jakiś powiew świerzości.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
hehe taaa a ja bym mogła doradzać jak prowadzić suplementację prestarterami dla loszek

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba nieco demonizujecie Forum jest dokładnie takie jakie sobie stworzycie. Nikt nie każe czytać głupot, nikt nie zmusza po raz setny odpowiadać na to samo. Jesteście rządni interesującej dyskusji, to ją zacznijcie. Myślę że po prostu przyszedł czas gdy czujecie lekki przesyt, taki sam jaki następuje w każdym innym aspekcie gdy zdominuje on nasze życie na dłuższy czas. Gdy zaczynaliśmy nasz żywot na forum wiele rzeczy byłodla nas nowych, dziś w znacznej części są to truizmy. Powoli nasz stosunek do tego miejsca zmienia się. Zamiast kopalni wiedzy staje się ono miejscem spotkań towarzyskich. Myślę że forum jest jedynie narzędziem i że to raczej nasze podejście do niego "schodzi na psy". Forum jest jakie jest, tylko ludzie przychodzą i odchodzą. Wielu swoją decyzję o odejściu motywuje właśnie tak jak Wy próbujecie - ja bym raczej powiedział "It's time to move on and follow other interests". Póki co jednak liczę na to że dostrzeżecie jasne strony tego miejsca i spojrzycie na nie z innej perspektywy, czego sobie i Wam życzę.

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nie, Tyka, racej sie z toba nie zgodze, choc po czesci moze i masz racje. Jak mowie, denerwuja mnie rzeczy o ktorych raczej nie moge powiedziec, gdyz napewno byloby to przykre dla kilku osob, poza tym moj udzial na forum moglby sie skonczyc banem. Co do odpowiedzi na posty, to raczej przyczyna mojej niecheci jest moje wolne polaczenie int. bo naprawde moglbym na nie dalej odpisywac, a tak to raczej wole tylko czytac i ewentualnie sie gdzies wtracic. A cala reszta odnosi sie nawet do tego czytania....

Pozdrawiam.
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium