SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4227349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
A ja się zastanawiam czy strongmeni w Farmer Walk rzeczywiście wykonują jakąś pracę? Przecież w jego trakcie poruszają się po powierzchni grawitacyjnie ekwipotencjalnej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Kawę zaliczyłem. Trzeba będzie dzisiaj i co innego zaliczyć... Hehe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich

Dzięki za treść czterech poprzednich stron - świetny masaż przepony z samego rana

Skoro Parker (w świetny zresztą sposób) rozwinął temat zagadek, pozwólcie że dodam dwa słowa na temat jednej - "najpopularniejszej" z nich...
A więc zagadka "Kogut" - pytanie nieprecyzyjne. Jeśli na granicy polsko-czeskiej kogut zniósł własne jajka (np. na parter, schodząc z piętra lub na dół, schodząc z górki) bez wątpienia należą one nadal do niego. Liczba pojedyńcza jednak sugeruje że zniesienie nastąpiło z oddzieleniem jajka od właściciela. Jeśli kogut (o krok bliższy zostania kapłonem) strzeże nadal jajka (nie tego co zostało, ale tego co zniósł), należy ono nadal do niego, jeśli natomiast się oddalił, staje się ono własnością Parku Narodowego na terenie którego nastąpiło zniesienie, innego właściciela gruntu na którym leży jajko lub w określonych prawem okolicznościach może się stać własnością znalazcy. W przypadku znalazcy, ze względu na fakt że takie jajko dla koguta stanowi skarb, znalazca powinien zgłosić fakt znalezienia skarbu odpowiednim organom państwowym, które podejmą decyzję czy jajko pozostawić w rękach znalazcy, czy też przejąć na skarb państwa, wypłacając znalazcy znaleźne według obowiązującego taryfikatora.

Pozdrawiam,
Tyka

- Łowy są ważniejsze niż zdobycz -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Amazone dla Ciebie jako prawnika mam fajny art. (buszowałem po necie i znalazłem przez przypadek ). Zreszta ciekawy moze być dla kazdego wiec daje linka

http://www.ipipan.gda.pl/~stefan/Papers/Leisure/Ameryka/odpowiedzialnosc.html

Miłego czytania naprawde fajny art.

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
heloo
I nie mowilam ze Pakrek przekombinuje????
I przekombinowal....

Musze sie pochwalic - pierwszy raz w zyciu chodzilam na stepperze 1 h 20 min bez umierania pod koniec.... W zasadzie to moglabym jeszcze chodzic ale nudzilo juz mi sie

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Gratuluję, mnie taka sztuka się jeszcze nie udała, poprostu 20 minut na steperze to granica wytrzymałości Co innego bieganie gdzie kiedyś poszalałem 5 h 11 min. Ale to było jeszcze za czasów kiedy ważyłem 20 kg mniej . . .

Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
hmmmm takich rekordów to ja nie biłem ale pochwale sie innym

Pare lat temu mielismy siłownie z kolega na strychu..takim na którym nie było ocieplania.W zimie tempereatura wynosiła rekordowo (wzielismy specjalnie termometr) uwaga....MINUS 18 stopni
.....Bez problemu ćwiczyliśmy. Miałem na sobie 2 pary rekawiczek czapke ze 3 bluzy i ...2 pary spodni dresowych ehheeheheh.
Nie mozna było dotykać cieżarów gołą dłonią bo można się było przykleić z mrozu

ahh te młodzieńcze lata i młodzieńczy zapał do treningu

Ps.W lecie było na odwrót temperatura jak w saunie bo sie dach nagrzewał hehehe

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
To ja sie pochwale mniej sportowym rekordem na imprezie Oversound od godziny 23 do 6 rano z parkietu zszedlem w sumie na nie wiecej niz 20 min. Nastepnie o 6 rano godzina przerwy na przenosiny na after do Paragrafu i znow podskakiwanie do 12

Поздравляю!


Zmieniony przez - Szefu w dniu 2003-02-09 18:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
wow
chlopaki
niesamowite rekordy...
nie wiem ktory lepszy...
jedyny, ktorego proby bicia bym sie podjela to rekord Szefa
pewnie wiele by mi zabraklo - ale wydaje sie taki najbardziej ludzki

Si2
5h i 11 min
to jest w ogole poza zasiegiem mojej wyobrazni....

Kain
po prostu sobie tego nie wyobrazam.
Kiedy na silowni jest 18 stopni to mnie jest zimno...
tzn nie ogolnie zimno ale ciezko mi rozgrzac na tyle meisnie by zrobic przyzwoity trening i musze sie ubierac...
takie podejscie natomiast sprawdza sie latem, przy upalach kiedy wszyscy po silowni snuja sie jak na wpol zdechle muchy w syropie klonowym a ja brykam od maszyny do maszyny bo zaden upal nie jest dla mnie za wielki.

A co do Tatusia
to jest naprawde niesamowity.
Historia generalnie to jego konik z duzym skrzywieniem w strone Rosji i Wschodu w ogole - WIEDZE MA OGROMNA!!!! I ubolewa ze nie ma zkim na ten temat pogadac.......

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Hmm Veronko ..nie ma co gadać trza działać

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium