SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255595

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyhy dzień dobry niejadku dzięki za link obejrzę w wolnej chwili

a właściwie już oglądam - zayebiście mi się podoba

btw, dziś obżarstwa dzień kolejny - na śniadanie poszedł mały serek wiejski i łyżka oleju lol hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
mnie rowniez, dlatego ja podaje Koles pracowal jako informatyk w biurze i totalnie czul sie przytloczony praca, pewnego dnia wyjechal do Tahoe, kupil stary dom, dobry aparat i zamienil swoja pasje w zawod

Ja jutro to samo, serus na sniadanko- dietka ciag dalszy

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyhy szczęśliwiec tyż bym tak kciau hrhr no ale na razie to nierealne, może kiedyś ....

zastanawia mnie jedno - niemal na żadnym zdjęciu nie ma fal na jeziorze - czyżby tam w ogóle nie wiało czy też kolega upiększa rzeczywistość hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018


rzadko wieje, bardzo bardzo, zwykle zima podczas sztormu i wtedy niestety zdjec sie nie da robic a z tego co widze to on ma wiekszosc zdjec wiosna-lato

Ta panorame zamowila sobie babka z biura Arnolda gubernatorka

Co do upiekszania to napewno lekko podrasuje zdjecia, jak kazdy ale widzialam jego prace i naprawde sa niezle pasjonuje sie starymi motocyklami i samochodami- to dopiero sa zdjecia

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ech, to szkoda że nie wieje - nie ma to jak sobie popływać motorówą na solidnych falach hrhr a w zimie to by i tak trudno było po lodzie hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
tu nigdy nie ma lodu to jeziorsko ma srednia glebokosc 300m a najglebsze miejsce to 501m wiesz ja jestem fanka zagli i niestety nie da sie

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shit, głęboko

to pewno tam pełno lake trout i innych fajnych rybooff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
hihihi co do rybow to wędkarzy oni nie maja ale takich co na lodkach w nocy w jezioro sie wypuszczaja jest sporo, wiem ze rybki sa ogromne, nie wiem jakie <wstydnis> ale niestety nie maialam okazji poplynac na polowy

pomysl jakiesuper warunki do nurowania- tylko zimno jak choroba

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no też pomyślałem o nurkowaniu ale właśnie trochę zimno chyba trzeba by suchacza mieć, wtedy i owszem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium