SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4268659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
czesc wachtowiczu
co tam slychac w krooszolandzie

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
to i ja sie przywitam...dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ach - same wspaniałości - dostałem kolejną piatkę z angielskiego. Tym razem za czytanie czytanki pierwszoklasistom - krestę kelnera wypowiedziałem normalnym głosem, natomiast kwestię zamawiającej kretyńskim dyszkantem - nawet bito mi brawo - heh, co za uczucie ;)
Poza tym - to byłem dzis u babci i cioci - wspólnie polewaliśmy się z "Mody na sukces" - gdzie jakiś koleś przedstawił projekt sukni, która ma być przebojem na rynku - taka z wypukłościami na plecach - kobieta która by ją założyła miałaby wtedy dwie pary piersi. Kurcze -ludziom już chyba brakuje pomysłów ;)

BTW - pisze się Krooszkoland ;)

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
hehehe
dla facetoow jak znalazl
podwoojna radosc

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Cześć Vegas - przerwa w doradzaniu? :)

Grasiu - a co słychać u ciebie - Ostatnio zaczęłaś od razy tłumaczyć to co ci wysłałem - takie mechaniczne odruchy świadcza tylko o jednym - znów cyborgujesz - Grasiu, nie za dużo tej kawy? ;)

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
az tak nie cyborgooje choc moze na powroot zaczne
od przyszlego tygodnia zaczynam nowa dodatkowa prace

a odrooch czysto mechaniczny
jak u pawlowa

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Heh - czy ta dodatkowa praca będzie już wymagała cyborgowania?

Mamy 14 lutego - kiedy ostatni raz dostałaś walentynkę Grasiu? (taką listowną)

Ten avatar jest very good - ale niech kichot zdejmie ten sweter - będzie beter :P

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-02-14 00:27:47

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
kiedy
chyba przed chwila krooszyno

a don kichote doskonale komponooje sie z podpisem

praca bedzie w dzien w pewnej firmie tloomaczeniowej
cyborgowanie natomiast bedzie zwiazane z dodatkowa

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
hej, muszę się poskarżyć...
klątwa 13 w piątek tym razem mnie dopadła ...
pomyliłam tramwaje i spóźniłam się godzinę na spotkanie
wysypałam pieniądze z porfela(akurat miałam duzo w monetach)w mega zaspę,
usiłowałam grzebać w śniegu ale akurat odstawiona byłam w płaszcz i buty na obcasach i ogólnie wzbudzałam zainteresowanie swym zachowaniem(środek Rynku w Krakowie)
oczywiście nic nie wygrzebałam,
z imprezy z ciężkim sercem wyszłam w wcześniej,w samym środku dobrej zabawy,żeby zdążyć na ostatni tramwaj..
uciekł...
zdecydowałam się na spacer do domu (ok.45 minut)
po drodze zaczepiło mnie 3 młodzieńców, którzy koniecznie chcieli się czegoś dowiedzieć( nie powiem czego bo sie wstydze)
jakoś ich spławiłam
w domu okazało się że odkleił się obcas i dlatego tak niewygodnie mi się szło..buty do wywalenia :(

dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
na szczescie jooz po piatku finko
spij dobrze

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium