SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa czy herbata część I

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255243

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam Lindt Excellence 99% Cocoa hrhr jak zjesz całą na raz to jesteś gość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a to bede musial zobaczyc...ale raczej problemow nie bedzie na razie znalazlem jakies goplany ale az 2 z orzechami i rodzynkami...wiec wystarczy narazie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
TJAAA BOSKO

JA WCZORJA PO PRZYMIARCE KOSTIUMU KAPIELOWEGO ZROBIŁAM MOCNE POSTANOEIWNIE POPRAWY W ZWIAZKU Z DIETA A MOI DRODZY KAWOSZE O CZEKOLARDZIE MI TU ....
EEEH

BTW LINDT MA DOBRA Z ORZESZKAMI :)

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shelly bo trzeba było zawołać to bysmy Ci pomogli wbic sie w ten kostium hrhr

------------------------------

Z zaprzyjaźnionego afrykańskiego kraju przyjechał do Polski student. Idzie ulicą akademickiego miasta i nagle zachciało mu się siusiu. Żadnego pisuaru w zasięgu wzroku. Patrzy - budowa! Schował sie za zwałką gruzu, wyjął ptaszka i z ulgą oddaje mocz. Nagle pojawiło się dwóch budowlańców. Jeden zobaczył murzyna i krzyczy do drugiego: "Patrz Czesiu już nawet czarni nas okradają! Teee! Murzyn! Odkładaj mnie tom rolkę papy co masz w ręcach i spier.....laj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
wbic ja sie wbiłam tylko mi niekt nie powiedzial ze to nie fason na wieloryby hrhrhrhrhrh

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyhy no do wala grenlandzkiego to Ci z pewnością daleko, a pomniejsze wielorybki są całkiem sympatyczne hrhr

nawiasem mówiąc - gdzieś wyczytałem - gdy po długich amorach panna wreszcie dała sie namówić na zrzucenie ciuchów, jej adorator ze strachem zakrzyknął : Ratunku, zakochałem się w szkielecie z pracowni biologicznej !!!

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2005-07-15 12:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
speaking of which ... a moze raczej witch ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


... jeżeli planujecie wyrwać cos na łikend hrhr ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


... dobrze mieć pod ręką osinowy kołek, ot tak na wszelki wypadek ... hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
heheh

<...be nobody's darling- be an outcast...>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aerobik to aeroby?

Następny temat

posiłek przed i po treningowy

WHEY premium