SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
shadow78
heinz
No i zrobiłeś to :)
Wnioski wyciągaj i jedziesz dalej.


Wniosek mam jeden, cyt. klasyka - żeby biegać, trzeba... biegać:)
Od dziś przestaję się zżymać na podbiegi, trzeba trenować. Forest Run czeka, a tam 23 km z podbiegami typu "o, k@#..! " .




do listy dodałbym jeszcze interwały i skipy ;) i sensowny kawałek siłki ;)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
shadow78
heinz
No i zrobiłeś to :)
Wnioski wyciągaj i jedziesz dalej.


Wniosek mam jeden, cyt. klasyka - żeby biegać, trzeba... biegać:)
Od dziś przestaję się zżymać na podbiegi, trzeba trenować. Forest Run czeka, a tam 23 km z podbiegami typu "o, k@#..! " .


do listy dodałbym jeszcze interwały i skipy ;) i sensowny kawałek siłki ;)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
shadow78
heinz
No i zrobiłeś to :)
Wnioski wyciągaj i jedziesz dalej.


Wniosek mam jeden, cyt. klasyka - żeby biegać, trzeba... biegać:)
Od dziś przestaję się zżymać na podbiegi, trzeba trenować. Forest Run czeka, a tam 23 km z podbiegami typu "o, k@#..! " .


do listy dodałbym jeszcze interwały i skipy ;) i sensowny kawałek siłki ;)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
MaGor
Dwie wiadomości. Dobra ale zła i zła ale dobra.
Dobra ale zła. Debiut dodał Ci skrzydeł - to uzależnia
Zła ale dobra. Już nie spoczniesz Właśnie znalazłeś się w samym środku bagna Będzie Cię wsysać, ale da Ci to dużo radości. Od dwóch lat nie było w tym dziale osoby, u której choroba biegowa (bigunka) miałaby tak gwałtowny przebieg Gratuluje. I po cichu zazdroszczę.


Nic dodać nic ująć. Gratuluje i ja. Będzie coraz bardziej bolało i będzie coraz zarazem coraz bardziej przyjemnie
Półmaraton, Maraton , takie tam przed Tobą hahaha Fajnie! To samo dobro

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
shadow78
heinz
No i zrobiłeś to :)
Wnioski wyciągaj i jedziesz dalej.


Wniosek mam jeden, cyt. klasyka - żeby biegać, trzeba... biegać:)
Od dziś przestaję się zżymać na podbiegi, trzeba trenować. Forest Run czeka, a tam 23 km z podbiegami typu "o, k@#..! " .



do listy dodałbym jeszcze interwały i skipy ;) i sensowny kawałek siłki ;)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1142 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8681
A tak ogólnie to widzę, że u Spawareczki pytałeś o imprezy różne - najpewniej będę chciał pobiec w tym roku Leszno - trasa co prawda nudna, bo 4 kółka, ale w lesie i nie po asfalcie, niedaleko ode mnie no i mam z tym maratonem coś do wyjaśnienia ;) no i jakby co można skończyć na półmaratonie, jakby to akurat nie był Twój dzień

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/_DT_ajronmen__cel:_Bieg_Ultra_Granią_Tatr_2017_-t1040169.html

"Think of EVERY workout not as a workout but as a recharge." Ja ;)

"I owoc zwycięstwa zjem, i sławę wytarmoszę tak jak psa" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Ronin78
Nic dodać nic ująć. Gratuluje i ja. Będzie coraz bardziej bolało i będzie coraz zarazem coraz bardziej przyjemnie
Półmaraton, Maraton , takie tam przed Tobą hahaha Fajnie! To samo dobro.


Dziękuję:) Półmaraton i maraton w planie :)

ajronmen
najpewniej będę chciał pobiec w tym roku Leszno - trasa co prawda nudna, bo 4 kółka, ale w lesie i nie po asfalcie, niedaleko ode mnie no i mam z tym maratonem coś do wyjaśnienia ;) no i jakby co można skończyć na półmaratonie, jakby to akurat nie był Twój dzień


Wpisałem do kalendarza, obiecać nie mogę, ale to byłby dobry trening - półmaraton oczywiście - przed Forest Run. Dzięki - dam znać, jak będę się wybierać:)

Krótkie podsumowanie - minęło 16 tygodni redukcji.

Będzie po żołniersku, krótko i na temat.

1. Kondycja - zdecydowanie na plus. Wydolność organizmu do biegu rośnie. Cieszy mnie to.
2. Siła - dramatycznie spada. Prawdopodobnie efekt, bądź co bądź, wyniszczającej diety redukcyjnej. Posiłki dobre, zdrowe, zero śmieci, ale mało. Ciągle ~2200 kcal dziennie. Do tego przejdę za chwilę.
3. Waga - cóż, tu progres jest. A w zasadzie spadek. Na niedzielnym ważeniu 91,6 kg. ( Tydzień temu 92,5 kg, na początku redukcji 107 kg ).

Plany na ten tydzień:

1. 40 km biegu, podzielone na trzy sesje po 10 km w jak najlepszym, narastającym tempie, ale bez zajazdu oraz luźna dyszka, czy to z Żonką, czy samemu.

2. Porządne, uczciwe 2 treningi FBW z naciskiem na korpus. Martwy ciąg, planki, wyciskanie stojąc, etc.

3. Wizyta u syna Leona, Maćka - celem nauki TGU i korekty swingów itd. Dzięki MaGor za inspirację:)

Pytanie:

Wg intermittent fasting calculator, moje BMR wynosi 1905 kcal. Czy dobrze myślę, że:

a) Jeśli spalam w biegu około 1500 kcal, to jestem na minusie: 1905 ( BMR ) + 1500 ( bieg ) - 2200 ( micha ) = - 1205 kcal ?

b) Jeśli tak, to czy przy redukcji optymalne byłoby liczenie ( BRM + wysiłek ) - ~ 500 kcal?

Może czas, żebym przestał się głodzić powoli, jeszcze 2 tygodnie do końca zaplanowanych 18 tygodni.


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-06-22 18:23:22

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Zaplanowane, poćwiczone.


This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Zaplanowane, poćwiczone.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shadow78
Zaplanowane, poćwiczone.



Ale czy jesteś zadowolony to już nie napisałeś
A to jest ważna informacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT nadine , pół roku str.26

Następny temat

mam problem z dieta POMOCY

WHEY premium