SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kettlebells i bieganie - MaGor vol. II

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 370134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Kuba, ale to są chyba plany dla totalnych początkujących, na podniesienie dupy z kanapy
http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=19&id=300
Masz wielką bazę planów na garmin connect. W zakładce planuj. Tylko tam z kolei znowu same stricte biegowe. Wybierałabym Improve Your Fitness lvl. II na serducho.

Xzaar - to Ty ganiaj za Leiją, ja za Tobą Może ją dogonimy. W Triathlon na razie nie pójdę. Mam jeziora, mam piękne trasy rowerowe i biegowe ale za duża inwestycja trochę. Chyba, że kupię starą kolarzówkę, a do wody będę się smarował kremem nivea

Po treningu jestem. Zmykam do pracy.

Zjechałem golenie gryfem. Szlag... Te chińskie dzieci mogłyby się przykładać bardziej do pracy. Radełkowanie gryfu jest tak ch**owe, że drę po goleniach aż miło.

Nie byłem wypoczęty. Za krótko spałem. Na takie okazje potrzebna jest jednak seria rozgrzewkowa.

Wykres. Dzisiaj sprawdziłem jak działa MC z odstawianiem. Na tętno niemal nie działa. Za to wstrzymywanie powietrza i kompresja muszą działać na ciśnienie. Znowu czułem jakbym miał paść. A przecież wielkich ciężarów nie podnosiłem (WL/MC 80/100)
Nic więcej nie robiłem, z racji poczucia lekkiego zmęczenia. Jeszcze stopień wyżej i musiałbym odpuścić. Główna zasada: nie podchodzę do siłowni gdy czuję, że jestem zmęczony, a z treningu mam wyjść z gotowością na kolejny. Jak to zadziała zobaczymy.



------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 5059 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134689
Zdarte golenie i łapy to podstawa! Nasze blizny wojenne
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki, jeśli trening biegowy robię rano tylko po kawie, to jeśli kończy się on o 8 powinienem zaraz po nim coś zjeść czy nie koniecznie? Jak to wygląda u Was?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Teoretycznie powinienes.. a w praktyce, sam nie wiem co Ci doradzic. Ja nie jem - bo przyjalem model IF, jem sniadanie o 11-12 i to jest u mnie constans. W tygodniu biegam krotkie biegi do 16 km - i zwyczajnie po biegu znow zyje o kawie az do sniadania. W weekendy gdy biegam dluzej lub mam zakladke rower / bieg - a dzien jest wolny od pracy celuje tak, by trening konczyl sie w porze sniadania i rzeczywiscie wowczas jem od razu po - zwykle na zasadzie po powrocie z treningu - jablko, wanna, sniadanie ;)

Mowiac szczerze, straszliwego i miesniozernego KATABOLIZMU nie zauwazam, jak na takim sposobie sniadania wygladam - wklejalem wczoraj aktualne zdjecie w dzienniku. Podejdz do kwestii indywidualnie, sprawdz jak sie czujesz, ustaw pod siebie. Mozesz sie z grubsza sugerowac modelem innych, ale to jednak Twoj indywidualny organizm.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
A ja muszę coś zjeść z rana, bo będę łaził głodny pół dnia. Wieczorem ugotowałem sobie kartofle, które dzisiaj tylko obsmażyłem na maśle z jajkami i zjadłem dosłownie 15 minut po odłożeniu sztangi. Jak czujesz ssanie - jedz. Jak możesz wytrzymać (i widzisz w tym sens, czasem warto zachować silną wolę na inne okazje) trzymaj. Im bardzie naturalnie, zgodnie z potrzebami i temperamentem będziesz się żywił tym lepiej.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie generalnie nie jestem głodny po porannym wybieganiu. Dopiero tak około 10 mnie zsie. Samo bieganie to u mnie raczkuje, bo 13,5km to najdłuższy dystans, więc Xzaar do Twoich krótkich dystansów jeszcze brakuje A jak rozłożyć triadę? Macie sprawdzone sposoby lub ciekawe plany treningowe?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Dokladnie, Maciej dopowiedzial to czego ja nie wyslowilem - przede wszystkim - czujesz potrzebe, jedz. Dystansami sie nie przejmuj, tak mi sie napisalo, dla mnie to krotkie, dzis dla Ciebie dlugie, za rok tez beda krotkie - to troszke bledne kolo w ktore wpadam jak zauwazam - niestety, by podtrzymac, podkreslam, podtrzymac, a nie progresowac forme - trzeba biegac dalej i dalej. Gdzies musi sie to skonczyc i ja mam plan zamknac sie na granicy 20 km na trening w tygodniu i 32 na dlugie wybieganie, wiecej nie bedzie i basta.

Jesli masz na mysli orange triad - ja uzywam 2x3 - do sniadania i kolacji.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytałem o wytrzymałość, siłę i szybkości biegową
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Ja będę miał Ale totalnie niesprawdzony Czytam u Friela o "stosie wodorowym" i włos się jeży

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dżizas, co to takiego??? Gdzie można dorwać tą książkę?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty walki w średnim wieku

Następny temat

35 lat, prośba o sprawdzenie diety

electro
Polecane artykuły