SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
malyy93
Wrocilem z Kielc... obolały, zmęczony, ale zadowolony a w pełni szczęsliwy będę po zdjęciu opatrunków/szwów. ;) Potem relacje zdam, na razie się kimnę.
No dobra. Troche szalenczy pomysl, ale argumenty finansowe mnie przekonaly, 7h w jedna strone jakos wytrzymam, a chwala zostanie na wieki... :D W kielcach bylem 7.30 (z poznania ruszyłem 00:10). Od razu ide do doktora Burdy, troche daleko ale spoko spacerek. O 9 godzine wywiad, spojrzal na hormony, usg, morfologie, pomacal sutki, wypytal sie o rozne schorzenia itp. zrobil foty :P Bardzo do rzeczy człowiek. Ide na stół. Leci muzyka klasyczna. po 10 zaczął mnie znieczulać i wtedy dość wyraźnie to czułem na początku. O 11 zaczął się właściwy zabieg i trwał do 15 jakoś. Z doktorem można pogadać o wszystkim, widać, że człowiek ciekawy świata. Odnośnie operacji to powiem wam, że zabieg sam w sobie nieprzyjemny. Najgorsze bylo, że ból pojawiał się nagle przy krojeniu - bo czasem dr trafiał na miejsca niezbyt dobrze znieczulone, ale znieczulenia nie żałował (u mnie poszło 150ml :P). Samo wycinanie gruczołów było ok, choć dziwne uczucie ciągniecia i dziwny smród palonego mięsa. Potem bylo juz ciezej, bo czulem ze ten obszar staje sie coraz bardziej obolały. Do tego wycinka tłuszczu z dolnej części i tamowanie krwawienia z jednej strony... noo jak już szył na koniec to była ulga. Pokazał gruczoły i jeden był w miarę normalny, za to drugi 2x większy. A jak wziąłem lusterko do ręki to nie mogłem uwierzyć. :D Jeśli efekt koncowy za pol roku-rok będzie podobny to bede w siodmym niebie. Teraz czekają mnie trzy ciężkie dni do momentu zdjęcia bandaży, ale tyle to wytrzymam. Biorę przeciwbolowe i antybiotyk. Teraz już jest spoko, ale wczoraj było średnio, czułem sie bardzo słaby i dziwne czucie rwania. W piatek jeszcze kontrolnie sprawdzić czy nie ma krwiaka, ale na moje oko dobrze sie goi. Myślami już jestem na siłowni, ale to na spokojnie za 3-4 tygodnie. Powiem wam - mimo bolu i innych nieprzyjemnosci warto bylo i tak. Chcialem sie tego g...a pozbyc odkad pamietam. Fotki wrzuce za jakis czas, ale i tak jestem zadowolony. Doktor dla pewnosci wycial gruczoly z odrobina tluszczu, zeby miec pewnosc ze poszly cale. Sądzę, że mogę go polecić. Koszt imprezy 3k plus przejazdy w moim wypadku i 20zl na leki.




Zmieniony przez - malyy93 w dniu 2017-07-26 10:14:46

Zmieniony przez - malyy93 w dniu 2017-07-26 10:16:35


Hym no ciekawe zobaczymy, u mnie po zabiegu lepiej to wygladalo niz teraz po 3 tygodniach mimo ze 10 kg zrzucilem no ale zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
kojot a jakie wymiary? ja chudnac drastycznie nie zamierzam, chcialbym utrzymac wage po prostu... licze sie z tym, ze beda zgrubienia itp. ale daje sobie minimum pol roku teraz. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Hym aktualnie waga 86 bf 18, pas 92, biceps 40 I klatka chyba teraz 110 ;) ja też prawdę mówiąc cały czas czekam ale wątpię że się poprawi. Z drugiej strony planuje zostać trenerem personalnym jak się uda więc wycinam się napewno poniżej 10% bf no ale z drugiej strony 3000 droga nie chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Hmm no to faktycznie racja. Na której stronie masz foty? To duzo zalezy od oczekiwan, wg mnie bylo tak zle, ze teraz moze byc tylko lepiej, chociaz z lewej strony gruczol mialem prawidlowej wielkosci wg doktora, zreszta przyznalem mu racje. ;) Tylko sie zdziwil, ze reakcja hormonow byla tylko na drugim gruczole wlasnie... A tez chcialbym jeszcze troche zmienic sklad ciala i bede w pelni zadowolony. Najwazniejsze ze gruczolow juz nie mam.


Zmieniony przez - malyy93 w dniu 2017-07-26 21:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Nie mam puki co gdyż narazie jestem jeszcze dobrze ulany, jak poprawie formę to napewno wstawię :) owszem jest lepiej, u mnie też wycial cały gruczoł no ale według mnie to jeszcze nie jest to, ale może też jestem przewrazliwiony gdyż od zawsze był to mój kompleks :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
No wlasnie, nie dajmy sie zwariowac! Czas, czas. I praca na silce/dieta i bedzie dobrze. ;) Troche luzu. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Dokladnie tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kojot692880745
Nie mam puki co gdyż narazie jestem jeszcze dobrze ulany, jak poprawie formę to napewno wstawię :) owszem jest lepiej, u mnie też wycial cały gruczoł no ale według mnie to jeszcze nie jest to, ale może też jestem przewrazliwiony gdyż od zawsze był to mój kompleks :)


nie ma co się dziwić , pracować i będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Dokladnie dlatego tez narazie lecę z dieta i treningiem, jak zejdę jeszcze z wagi to zobaczymy jak będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Kojot miałes zabieg pare tyg przede mna, cwiczysz juz klatke? Ja tak planuje 5-6 tygodni poczekac, troche wczesniej zaczne siady i martwy ciag chyba...


Zmieniony przez - malyy93 w dniu 2017-07-27 16:30:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium