SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
dzisiaj doyebalem siady, a jutro wsady :D dam rade na sile pomimo zakwasow :D i to wlasnie kocham;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@Krzychu
Fajne uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio poczytałem o metodyce treningowej Johna Broza, zaleca on codzienne robienie ciężkich siadów. Na razie idzie super, ale to dopiero trzeci dzień
Santi, mam nadzieję, że kiedyś tego doświadczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ch**owi środkowi często tak tracą palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
o widzę że siatkarzy też tu jest trochu :D a nie tylko koszykarze

a co do tematu, to mam takie zapytanie, idzie wiosna ciepło się robi i człowieka ciągnie żeby iść sobie pobiegać, i co myślicie o takim połączeniu 2 razy w tyg siłownia <plan pod wyskok> + dwa razy w tyg bieganie około 5-10 km <interwały m.in. > ? nie bedzie to bieganie za bardzo kolidować z budowaniem siły i wyskoku?

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Ja biegam interwały od listopada i nie zauważyłem spadków formy. Na kontuzje nie narzekam, mam 4 treningi siatkówki w tygodniu w dni nt robię wyskok na siłce a interwały w zależności od samopoczucia i wolnego czasu. Preferuję HITT w plenerze, szybciej dochodzę do siebie niż po sesji z przysiadami(uwielbiam) w wersji HITT. Jak będę na redukcji to może się skuszę na 2 razy w tygodniu interwały ale teraz mi nie potrzeba dodatkowo katować się obcinaniem kalorii i jeszcze ty morderczym treningiem. Waga 84 przy wzroście 182, BF 14%
Co do biegania dłuższych dystansów to raczej się nie opłaca, był czas że biegałem po 15-20 km co drugi dzień i nie było takich efektów we wzroście wydolności jak po interwałach.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2013-03-06 00:24:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
według mnie lepszym wyborem od interwałów jest Tabata ze sprintami czyli mamy krótszy i skuteczniejszy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Interwały>Sprinty, interwały można pociągnąć dłużej niż klasyczną tabatę, także dla mnie interwały i tak będą lepszą opcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tabatę ze sprintami trzeba już być niezłym kozakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ale skur*** jest szybki....

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium