spoczi polecam dac np 60g owsa i 50g mąki żytniej i jeszcze troche sody oczyszczonej wychodzi meeega puszysty
Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 
Ilość wyświetleń tematu: 606230
Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 
'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'
-
'Pain demands to be felt'
-
'Where there is life - there is hope'
marbexjak sie czujesz na tej ilości białka ?

Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 
to możesz szamac haha , ja smaruje przewaznie placek owsiany tymi łakociami 
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html
Zapraszam 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły