SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 279
Ja też 5godzin leżałem. Nie ma liposukcja,tylko wycina tłuszcz i gruczoły, za 2 tyg będę mógł pokazać efekt teraz się to pod pasem układa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Gandalf nie miałem w zamiarze nikogo urazić.
Jestem tylko zaniepokojony bo w moim przypadku skóra może właśnie zostać i wtedy będzie z deszczu pod rynnę.
Ciekawe również jak bardzo różnią się efekty po liposukcji A po wycięciu tłuszczu. Jak sam widzisz ten tłuszcz jest wycinamy po kawałku także mogą być jakieś nierówności. Pokaż może jakieś foty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 279
Przy liposukcji też Ci skóra zostanie bo nie wycinaja to jest osobny zabieg. A u kieleckich lekarzy Ci parę złoty w kieszeni zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1104
psychotata
Gandalf nie miałem w zamiarze nikogo urazić.
Jestem tylko zaniepokojony bo w moim przypadku skóra może właśnie zostać i wtedy będzie z deszczu pod rynnę.
Ciekawe również jak bardzo różnią się efekty po liposukcji A po wycięciu tłuszczu. Jak sam widzisz ten tłuszcz jest wycinamy po kawałku także mogą być jakieś nierówności. Pokaż może jakieś foty..
.

Spoko ja tylko chciałem aby było bliżej prawdy, nierówności nie mam ale mogą się takie pojawić w przyszłości. U ciebie będzie inaczej, nie widzę zbytnio tłuszczu do wycinki tylko sam gruczoł, więc powinno być sprawnie i ładnie. Co do samej skóry to w Twoim przypadku powinno być ładnie ale jest tak na pograniczu ten lewy cyc. Ja bym robił w Kielcach, będzie zdecydowanie lepiej a jak nie będziesz zadowolony wtedy możesz sobie zrobić już mniejszą korektę nadmiaru skóry.


Moja subiektywna ocena, więc popytaj i poczytaj jeszcze. Zdjęcie wrzucę dzisiaj.


Zmieniony przez - GandalfSzary w dniu 2019-06-12 09:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1104
7 dni po.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
psychotata
sebmos
Czy jest tutaj ktoś, kto miał zabieg usunięcia ginekomastii, ale bez wycięcia nadmiaru skóry, a później okazało się, że ten nadmiar jest widoczny i kiepsko wygląda?

Jestem 8 miesięcy po zabiegu u doktora Burdy i niestety jest kiepsko, szczególnie w upały, bo ta skóra mocno "odstaje". Myślicie, że jest szansa, aby się jeszcze ujędniła? Miał ktoś podobną sytuację? Zglaszaliscie chęć korekty?


A jednak jest ktoś komu zabieg Burdy się nie do końca podoba.
No właśnie, czy podczas konsultacji u niego nie poruszyliscie kwestii wycięcia nadmiaru skóry dookoła sutka?
Ja jeszcze u niego nie byłem ale na konsultacji w Warszawie lekarz właśnie mówił o tym nadmiarze skóry, że trzeba to odciąć, czy wyciąć, żeby właśnie zapobiec temu co Ty masz...
Pokaż fotkę, bo może nie jest tak źle A głowa sobie tylko wkreca..
Próbowałeś konsultować to z doktorem Burda?
Możesz opisać ogólnie Twoje doświadczenia u niego?

2. Kolejna sprawa.
Wspominacie o jakichś zgrubieniach? Czy to czasem nie jest gruczoł, który po prostu odrasta?
Pozdro.












Zmieniony przez - psychotata w dniu 2019-06-12 00:26:36


Sam zabieg był okej. Miła atmosfera. Co do wycięcia skóry, niestety nie zostałem wcześniej poinformowany o tym, że w ogóle można ją wyciąć. Pewnie gdybym sam się upomniał, to zostałoby to wycięte, bo doktor pytał czego oczekuję. No ale niestety... Załączam zdjęcia. Na jednym jest skóra nienapięta, gdy jest gorąco, na drugim napięta. Na trzecim cała klatka z napiętą skórą, abyś mógł zobaczyć efekt. Niestety zdjęcia przed nie ma. Co myślicie o tej skórze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
sebmos
psychotata
sebmos
Czy jest tutaj ktoś, kto miał zabieg usunięcia ginekomastii, ale bez wycięcia nadmiaru skóry, a później okazało się, że ten nadmiar jest widoczny i kiepsko wygląda?

Jestem 8 miesięcy po zabiegu u doktora Burdy i niestety jest kiepsko, szczególnie w upały, bo ta skóra mocno "odstaje". Myślicie, że jest szansa, aby się jeszcze ujędniła? Miał ktoś podobną sytuację? Zglaszaliscie chęć korekty?


A jednak jest ktoś komu zabieg Burdy się nie do końca podoba.
No właśnie, czy podczas konsultacji u niego nie poruszyliscie kwestii wycięcia nadmiaru skóry dookoła sutka?
Ja jeszcze u niego nie byłem ale na konsultacji w Warszawie lekarz właśnie mówił o tym nadmiarze skóry, że trzeba to odciąć, czy wyciąć, żeby właśnie zapobiec temu co Ty masz...
Pokaż fotkę, bo może nie jest tak źle A głowa sobie tylko wkreca..
Próbowałeś konsultować to z doktorem Burda?
Możesz opisać ogólnie Twoje doświadczenia u niego?

2. Kolejna sprawa.
Wspominacie o jakichś zgrubieniach? Czy to czasem nie jest gruczoł, który po prostu odrasta?
Pozdro.













Zmieniony przez - psychotata w dniu 2019-06-12 00:26:36


Sam zabieg był okej. Miła atmosfera. Co do wycięcia skóry, niestety nie zostałem wcześniej poinformowany o tym, że w ogóle można ją wyciąć. Pewnie gdybym sam się upomniał, to zostałoby to wycięte, bo doktor pytał czego oczekuję. No ale niestety... Załączam zdjęcia. Na jednym jest skóra nienapięta, gdy jest gorąco, na drugim napięta. Na trzecim cała klatka z napiętą skórą, abyś mógł zobaczyć efekt. Niestety zdjęcia przed nie ma. Co myślicie o tej skórze?


Cześć Seb.
Zgaduje że pierwsze foto z gorącego dnia? Trochę widać , no.
Co tam masz jak złapiesz? Czuć gruczoł?
A na ostatnim zdjęciu znowu wygląda to bardzo dobrze, nic nie widać..

2. Gandalf, jest ok. Pewnie jeszcze opuchlizna bo pokazałeś wcześniej, że sporo tego tłuszczu Ci wyciął, jestem pewien, że odrobina treningu i diety redakcyjnej w Twoim przypadku bardzo poprawi efekt końcowy kolego. Ile wazysz i jaki wzrost? Z ciekawości pół kilo mniej na wadze po wycieciu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
Nie czuć gruczołu, sama luźna skóra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1104
Mimo tego, że to forum kulturystyczne to ja dwa lata nie byłem na siłowni co widać na zdjęciu wiem ... Wracam za miesiąc do treningów i zaczynam pracę nad sobą, karnet już kupiony, ale nie będę szalał jak za młodych lat. Co do wagi to nie ważę się już dawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1104
Sembos w Twoim przypadku wystarczy trening na siłowni i wszytko się wyrówna jak klatka podrośnie, choć będzie trudno szybko coś zbudować to wymaga czasu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium