SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
BoaKusiciel
Czy miał ktoś tak, że po operacji jeden sutek różnił się od drugiego? Jeden mam lekko zapadnięty, a drugi wygląda normalniej. Po jakim czasie to się może wyrównać? Ten zapadnięty już prawie 2 miesiące po operacji, ten ładniejszy niecały miesiąc. Pod koszulką nie widać różnicy, ale bez jest widoczna różnica.


Też tak mam, mi pomaga masowanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
Witam chcialby sie ktos zamienic terminem u Rylskiego? Ja mam 25 stycznia a interesuje mnie jakis wczesniejszy termin np pazdziernik lub listopad. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
Witam
Jestem prawie miesiąc po zabiegu.
Jak schodzę po schodach (jeszcze w kamizelce) to czuje "bolą" mnie sutki/innych okolice to normalne ?

Po jakim czasie schodzą strupy w miejscu cięcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Mnie tez bola ale dopiero jak zdjalem kamizelke. Mi po 3 tyg zeszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
strupy to rzecz bardzo inwidualna bo mi na jednym zszedł po 3 tyg na 2 po 4,5 tygodnia ostatni kawałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Jestem tu nowy, niestety od jakiegoś czasu zaczęło mi się coś dziwnego robić na klatce piersiowej. Jednym słowem urosły mi sutki, domniemam że dostałem ginekomastii. Nie wyczuwam żadnym niepokojących guzków pod sutkiem, naciskam go jak chce, nie odczuwam żadnego bólu czy dyskomfortu. Niestety coś mi wywaliło te suty i bardzo to nie estetycznie wygląda, wrzucam dla was fotki abyście sami to ocenili...myślę nad operacją ponieważ nie zamierzam z tym całe życie chodzić










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Redukcje zrob bo moze byc to zwykla lipomastia i operacja bedzie zbedna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, jak wcześniej pisałem, operacje miałem 2 - lewy sutek początek lipca (czyli 2 miesiące po operacji), prawy sutek początek sierpnia (miesiąc po operacji), niepokoi mnie ten prawy, ponieważ sam sutek jest większy od lewego, jeżeli mam ubraną koszulkę, to nie ma możliwości, żeby zobaczyć jakąkolwiek różnicę, natomiast bez, jeżeli się przyjrzeć, to różnica jest.
Teraz martwi mnie to, czy da się to w późniejszym czasie (od listopada planuję wrócić na siłownię) to wyrównać ćwiczeniami, czy mógłby ktoś ocenić? Zamieszczam też zdjęcia przed zabiegiem dla porównania.
Chirurg stwierdził, że powinno się jakoś wyrównać, chociaż sam już nie wiem, bo dotykając prawego sutka kurczy się, a jeżeli nic nie dotykam dłuższy czas, to prawy wygląda na większy. :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaję jeszcze jedno zdjęcie "przed", ponieważ nie mogłem już dodać w poprzednim poście. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 741
Moze masz jeszcze wode po operacyjna, samo sie wchlonie, daj czas. Dopeiro miesiac minal
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium