SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 203
xxKozaKxx
Siemka Panowie a poprawiał ktoś u Dr. Rylskiego gino czy robi to za free czy trzeba płacić. Jakiś rok temu robiłem u niego zabieg wyciął mi 2 gruczoły. A jakiś miesiąc może półtora temu lewy sutek zaczął mnie swędzieć i widzę że znów odstaje i czuje gruczoł jak wcześniej :(. Prawy jest ok ale z lewego chyba wszystkiego nie wyciął do końca.


Witam, mam ten sam problem, jakby ktoś miał podobne doświadczenie proszę o wypowiedź. Ja robiłem zabieg ok. 1.5 roku temu. Na wizycie kontrolnej Rylski powiedział, że jednak coś zostawił ale to wynikało raczej z budowy mojej klatki i jak leżałem tego nie zauważył. Dzisiaj próbowałem się do niego dodzwonić dwa razy ale nikt nie odbierał. Zmienił godziny konsultacji czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Skinead jak się dodzwonisz i czegoś się dowiesz napisz. A ja mogę Ci poradzić exe. Zacząłem stosować ją i widzę zmniejszenie gina.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 203
A co to jest exe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
Zabieg miAlem 10 marca wczoraj zdjalem szwy i mam pytanie , tez macie cos twardego w miejscu gdzie byl powiekszony gruczol? Sutek juz wyglada normalnie , jestem zadowolony ale pod nim jest cos twardego:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Ta sa zrosty pooperacyjne,srednio po pol roku powinny sie wchlonac.

Zmieniony przez - jaa89 w dniu 2015-03-24 22:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
skinead dokładnie to chodzi o exemestane inhibitor aromatazy u mnie się sprawdził guzek powoli się zmniejsza.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1759
Jadł ktoś z Was letrozol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 271
xxKozaKxx dostales nawrotu w czasie cyklu czy poprostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 203
Ja miałem bardzo mały gruczoł, aczkolwiek nazbierało mi się trochę tkanki tłuszczowej, która była nabita ;) Sam doktorek mówił, że sonda nie chce się przebijać ;) Więc żadnymi środkami tego nie zrobię ;) Po prostu trzeba jeszcze raz tam włożyć rurkę tylko ciekawi mnie czy liczy sobie kasę za poprawę ;) Nadal nie mogę się do niego dodzwonić, także jeżeli ktoś ma kontakt lub info to będę wdzięczny, kończe już studia i wyjezdzam za granice, chcialbym juz miec to juz z glowy zanim wyjade. Z gory dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
bolo123456 samo istnie
1

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium