SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
Hej!

Zrobilem USG i wyszlo mi ,ze nie mam gino tylko mam sam tluszcz ,.

Akurat taka mam budowae ciala ,ze na piersiach odkada sie go dosc duzo i bardzo srednio to wyglada.

Za tydzien jade na ogledziny do Rylskiego i zobaczymy czy to wycinac czy zostawic i trenowac na max. az spali sie calkowicie.

Mieliscie podobny przypadek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Leon11
Hej!

Zrobilem USG i wyszlo mi ,ze nie mam gino tylko mam sam tluszcz ,.

Akurat taka mam budowae ciala ,ze na piersiach odkada sie go dosc duzo i bardzo srednio to wyglada.

Za tydzien jade na ogledziny do Rylskiego i zobaczymy czy to wycinac czy zostawic i trenowac na max. az spali sie calkowicie.

Mieliscie podobny przypadek?




Miałem tak, myśleliśmy, że jest duże gino, a po wycięciu okazało się, że gruczoł był normalnej wielkości jak u faceta, a wina leżała po stronie tłuszczu, który wycieliśmy. Doktor powiedział, że nic by mi nie dały ćwiczenia ponieważ jest to tłuszcz który rozrósł się przez hormony, ma inne receptory w porównaniu do tłuszczu normalnego i organizm nie czerpie z niego jeśli ma deficyt, taki tłuszcz jest w kilku miejscach u człowieka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
Dzieki za odpowiedz

Na usg powiedziano mi ze wyciecie tego nic nie da bo za jakis czas bedzie to samo i tak w nieskonczonaosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Leon11
Dzieki za odpowiedz

Na usg powiedziano mi ze wyciecie tego nic nie da bo za jakis czas bedzie to samo i tak w nieskonczonaosc.




Mi dr Burda powiedział, że to się nie wróci już do poprzedniego kształyu, po operacji wyglądało to idealnie, teraz po ponad 2 miesiach zrozty juz zniknely, sutki reaguja na zmiane temperatury w moim przypadku i wyglada to gorzej niz od razu po operacji ale w porównaniu do wyglądu przed to niebo a ziemia :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
szwy Ci tez Burda zdejmowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Leon11
szwy Ci tez Burda zdejmowal?


Tak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1639
mrmephistopl

Mam identycznie jak Ty i wielu innych w tym temacie. Mi sutki odrazu się zmieniły tzn. powiekszyły po zdjęciu szwów. Poprostu efekt sciągniecia nicmi był taki że były małe takie jak przed zabiegie kiedy było mi zimno. Mysałem ze bd tak po zabiegu i po sciagniecu szwow.
Niestety sutki zmieniaja sie pod wplywem temperatury i gdy są normalne są o jakieś 50-60% wieksze przez co efekt jest gorszy tzn. klatka inaczej wyglada gorzej bo skóra nie jest tak naciagnieta i troszkę odsstają. Gdy znowu jest mi zimno sutki robią się małe jest idealnie. Ale niestety tak samo miałem przed zabiegiem. Jedyne plusy to że wiem że tego nie mam. Dwa że juz aż tak nie odstają jak wczesniej. jednak efekt dalej przy zmienionych sutkach jest zdecydowanie widoczny i pozostał mi odruch ich dotykania byle były mniejsze. Bo tak jak wpsominałem skóra się napreza , klatka nabiera kształtów i jest super. Ale nie o to mi chodziło. Wiem ze tosie nie zmieni bo jestem juz 4 mce po zabiegu a efekt jest taki od zdjecia szwów.




Zmieniony przez - kamil777555 w dniu 2017-02-09 23:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
U mnie różnica po zabiegu jest dosyć duża jednak, sutki są duże ale prawa pierś wygląda dobrze, uwidoczniony mięsień a lewa troche gorzej, w miejscu cięcia mam jeszcze zgrubienie, krtóre powoli się zmniejsza, więc czekam aż zniknie i wtedy ocenie. Szkoda jednak, że nie są cały czas te sutrki małe;/ jak pytałem się dr Burdy czy podcina nerwy to powiedział, że nie ma możliwości fizycznej podcięcia ich wszystkich bo są one tak małych rozmiarów.


Zmieniony przez - mrmephistopl w dniu 2017-02-09 23:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1639
Ja też mam zrosty na prawym jeszcze. Na lewym zszedły i mysłałem ze jak pozbede się tych zrostów to sutkizmienią rozmiar , kształt. Nic z tego nawet ten sutek gdzie nie mam zrostów jest wiekszy. Przy małych klatka jest super. Moge chodzić bez koszulki cły czas jednak gdy są duże wygląd się psuje. I to najbardziej jest denerwujące że sam rozmiar sutka i przez to naciągniecie skóry ,która w tymmiejscu byłatylelat rozszerzana wpływa i to zdecydownie na kształ, wyglad klatki. Żeby było smieszniej miej wiecej tak to wpływa na wyglad mojej klatki że te obkurczenie i wyglad mozna było by ocenic przez kilka lat wiecej treningow na silce przez rozmiar sutka. Niestety jest to smieszne lub dziwie brzmi. Ale jak ktos mapodobnie to skuma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6000
Zapodajcie foty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium