SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
pytanie do sołtysa czy samym przysiadem da się zrobić 90 cm z miejsca ?
chodzi mi o to czy siad atg nie da efektu szybkiego rozwijania siły ?tak jak rwania i podrzuty
ewentualnie co może zastąpić rwania i podrzuty ?
bo naskok to róznice zwiększa plyo
i czy plyo i duży siad np 2 1/3 masy ciała da to samo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Box squat może się nadać do RFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Wykonałem dzisiaj ten trening, który podałem na poprzedniej stronie... Po prostu masakra. Nie wiem czy to wina 3 tygodniowej przerwy od siłowni, dwóch dzisiejszych wfów czy jeszcze czegoś innego, ale było strasznie. ATG szło ok, w RDL przy 78kg po 4 powtórzeniach sztanga mi z rąk uciekała, a przy wykrokach było mi niedobrze i kręciło się w głowie. Nie wykonałem całego planu tak jak chciałem, ale nie odpuszczę. Potem weszła porządna micha jedzenia i jest już lepiej, ale przymuł nadal został. :D Jeszcze nigdy tak nie miałem. Zdarzyło Wam się kiedyś coś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze po przerwie jest kicha. Przy moim obecnym planie nawet jeden dzień mi rozwala tryb treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
Planuje robić trening "ABS", da to jakieś efekty w cm, jezeli mam słaby brzuch i wyskok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
lepszy jest ab wheel bądź zwykły siłowy trening na brzuch... abs bardziej idzie w wytrzymałość i rzeźbę mięśni, a nam skoczkom potrzebna jest przede wszystkim siła i eksplozywność mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samym ABSem pod kątem wyskoku nic nie zdziałasz. Z rezerwą traktowałbym zdania typu "Trening wyskoku to trening brzucha" - musisz swoje poskakać, żeby do czegoś dojść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
I skupiać się na ćwiczeniach i partiach, które odgrywają znacznie większą rolę, a nie izolować brzuch, który w zasadzie pracuje przy większości ruchów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
czyli jakie sa najlepsze cwiczenia na brzuch dla skoczka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
umie ktos tak? ;p


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium