SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128




ja mam przyrząd jak na filmiku ale za bardzo nie mam jak ją położyć bo za wysoki jestem żeby sie tak bardzo złożyć...
a moglibyście jeszcze rzucić okiem i technikę ocenić?
z tego co mi się rzuciło w oczy to chyba jakiś dziwny ruch wykonuje do przodu zaraz przed podnoszeniem do góry...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, mam pewną sprawę. Jutro mam zawody. Jak pobudzić centralny układ nerwowy, aby się dobrze skakało? Jump squaty, czy raczej coś na świeżym powietrzu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jump squaty, wogole zarzuty podrzuty dynamicznie powinny Cię fajnie pobudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1549
Siema panowie. Mam 19 lat 190cm wzrostu i jakieś 100kg wagi. Chciałbym poprawić swoj wyskok. Jak rozłożyć treningi na silce ( gram na sali w cz i pt). Staż na silce jakieś 2 lata 140 x5 atg, ogolnie trenowałem typowo kulturystycznie, a teraz chciałbym sprobować typowo pod wyskok + delikatnie reszta ciała po 1cw.

Zmieniony przez - eterio w dniu 2013-11-11 18:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Mav. Grałem max na 70% możliwości niestety, ale skakało się nie najgorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kurde znowu powiadomki nie przychodza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
mam pytanie jakie i gdzie bym mógł dodać ćwiczenia na szybkość żeby być bardziej eksplozywny na razie mój trening wyglada tak w pn mam jump squat 30% ,push press ,przysiad 5x5 , wykroki w przód potem w czw mam power clean , skoki dosieżne , martwy ciag 5x5 , wiosło no i sb plyo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 108 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4074
Bartoszkar, na moje oko Twój przysiad jest całkiem spoko. Możesz jeszcze popracować nad tym by kolana mniej wychodziły za linię palców i możesz wziąć pod pięty cieńsze krążki, a potem najlepiej się ich pozbyć i robić bez podkładek. ;)
Jeśli chodzi o mnie to w przysiadzie na treningu wczoraj, w ostatniej serii poszło 5x 108kg, a moja waga to 64kg. Także siła idzie do przodu, w martwym też, ale wyskok stoi w miejscu. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
jakie ćwiczenia z plyo byście polecili na jedna nogę bo teraz zima się zaczyna i niestety trzeba przenieść się na siłkę , i jaka jest różnica miedzy wykrokiem w przód a w tył

Zmieniony przez - fly dog w dniu 2013-11-18 18:32:39

Zmieniony przez - fly dog w dniu 2013-11-18 18:34:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
przy wykroku w przod możesz mieć szarpniecie wiezadlem przy uderzeniu stopa w podloze lub jak robisz dynamiczniej :)
robic zakroki czyli do tylu nie ma tego.

plyo pod jedna noge to wszelkiego rodzaju wieloskoki, bounding...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium