czesc, jestem nowy na forum,
ankieta
WIEK: 21
CZAS REDUKCJI: do skutku
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : a z 40%, fotki brak
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: nie wiem, jakis rozsadny
ZARYS DIETY I TRENINGU: 2 miesiace fbw, teraz zaczynam to http://www.sportowiec.org/trening-silowo-szybkosciowy/, dieta z ujemnym bilansem kalorycznym
STAN ZDROWIA: ogolnie bardzo dobry, chociaz na pewno przeciazaony (135 kg)
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: e sumie zadne, tzn byl chrom, chitinin, ale nie wiem czy o to chodzi
BUDŻET: rozsadny, w zasadzie bez ograniczen, jezeli tylko warto
jak w temacie, prosze o podpowiedz, ktory spalacz wybrac?
dzieki, pozdrawiam
ankieta
WIEK: 21
CZAS REDUKCJI: do skutku
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : a z 40%, fotki brak
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: nie wiem, jakis rozsadny
ZARYS DIETY I TRENINGU: 2 miesiace fbw, teraz zaczynam to http://www.sportowiec.org/trening-silowo-szybkosciowy/, dieta z ujemnym bilansem kalorycznym
STAN ZDROWIA: ogolnie bardzo dobry, chociaz na pewno przeciazaony (135 kg)
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: e sumie zadne, tzn byl chrom, chitinin, ale nie wiem czy o to chodzi
BUDŻET: rozsadny, w zasadzie bez ograniczen, jezeli tylko warto
jak w temacie, prosze o podpowiedz, ktory spalacz wybrac?
dzieki, pozdrawiam
I piszę to zupełnie poważnie.
'trening': a6w (14 dzień aktualnie), bieganie 2-3 razy w tygodniu po 30-35min (raczej jest to bardzo żwawy spacer, ale lepsze to niż siedzenie przed tv/kompem,nie?), poza tym okazjonalne pompki lub przysiady i spacerowanie po domu ze hantelkami 2kg i machanie w te i wewte aż się zmęcze ;p