SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2916
ja mam cos kolo 186 przy 70 kg 16 lat i nie wiem czemu chcecie byc tacy wysocy nie wiem czy nie chcialbym miec 180 sa plusy i minusy bycaia wysokim... POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Własnie dla mnie najlepszy wzrost to 180cm i nie chciałbym wiecej tyle ze mam 170cm ale co o tym myslicie w wieku 16lat chyba sie nie da 10cm pojsc do gory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Nie sądzę.
A jeśli chodzi o te 180 cm to to jest naprawdę niewiele, a za niedługo ktoś kto ma 180 cm to będzie kurdupel. Nie wiem dlaczego, ale z rocznika na rocznik ludzie są co raz wyżsi. Aż strach pomyśleć, że niedługo z tym moim 175 cm będę się bał wychodzić z domu żeby nie dostać od jakiegoś przeciętniaka mającego 190 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15037
anarki111 czlowieku przesadzasz, zmien podejscie bo nabawisz sie naprawde duzych kompleksow i bedzie ci to konkretnie w zyciu przeszkadzac. Niski czy wysoki wzrost niczego nie przesadza i nie jest zadnym wyznacznikiem, moze oczywiscie byc atutem, ale i tak najwazniejsze jest co soba reprezentujesz i co masz w glowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
a ja mysle ze ******lisz glupoty ja koles ma niski wzrost to ma prze***ane na kazdym froncie. Jak ma ponizej 170 cm to wogole tragedia ( ja mam 168 LOL ale mysle ze 175 to calkiem juz niezle-przynajmniej jestes wyzszy od wiekszosci lasek a nie tak jak w moim przypadku tylko od niektorych

Niski wzrost przeszkadza cale zycie, duzo zawodow juz odpada ktorych nie mozesz wykonywac itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15037
heh pisalem to do anrkiego ktory ma 175 i nie moze tego przebolec :) a co do ciebie to oczywiscie koszykarzem nie bedziesz :> ale co poradzisz nie ma sie co zadreczac.
mam paru kumpli ~170cm wzrostu, i oni naprawde nie narzekaja stary, moze wlasnie przez ten wzrost (no i sztuki walki ktore trenuja :) wyksztalcili w sobie naprawde silna wole i sile przebicia ktorej im bardzo zazdroszcze, maja piekne kobietki, niezle zarabiaja, i ciesza sie zyciem. I wlasnie to sklonilo mnie do napisania poprzedniego postu.
Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Colloseum ubierzesz wysokie glany i już jesteś taki jak ja.
A co do lasek to jestem sporo wyższy od nich jak one są w niskich butach(175 cm jak na dziewczynę to bardzo dużo), ale jak są w szpilkach(a takie lubie:/) to już nie ma tak dobrze, szczególnie że ja chodzę w adidasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
I jeszcze kwestia samoobrony. Niski człowiek jak wiadomo ma mniejszą wagę i mniejszy zasięg(mniejszy zasięg aż tak bardzo istotny nie jest, ale ta waga...). Powiedzmy że ktoś ma 190 cm to jego waga powinna wynosić 90 kg. Ja jakbym przy moim wzroście miał 90 kg to bym wyglądał jak olbrzym i musiałbym długo machać na siłowni żeby to osiągnąć wyrzekając się wielu przyjemności(teraz robię masę) i jakbym już doszedł do tych 90 kg to bym miał taką kiepską dynamikę, że tak czy tak ktoś mający 190cm i 90 kg by mnie rozwalił bez problemu. Jak na mój wzrost to waga 80 kg jest właściwie wagą optymalną żeby zachować sprawność. Głupio się czuję jak widzę, że moi wyżsi kumple(np. ci co mają 185 cm) mają taką wagę jak ja a dobrze sie bawią, często piją alkohol, siłownię olewają i pewnie by mi dokopali bo są szybcy i zręczni dzięki temu że nie pakują na masę, chociaż ja jak narazie też wolny nie jestem.
Żyby się czuć bezpiecznie można też trenować sztuki walki, ale mając 175 cm i powiedzmy 70-75 kg(bez siłowni) to i tak byłoby ciężko wygrać z gościem nic nie trenującym mającym 190 cm i 90 kg. Zresztą nie każdemu chce sie trenować sztuki walki.
A co do lasek to oczywiście że kurduple mogą mieć piękne dziewczyny i wiele osiągnąć w życiu, ale jednak wyżsi, lepiej zbudowani mają łatwiej. Jako przykład podam swoją osobę. Jak pisałem wyżej mam ledwie 175 cm. Powiedzmy że idę sobie ulicą i widzę laskę mającą ok. 170 cm ale w wysokich butach, co w sumie jej daje ok. 180 cm. Takie laski po prostu nie zwracają na mnie wogóle uwagi i to tylko z tego względu, że jestem niski. Jeśli chodzi o wygląd to brzydki nie jestem. Jestem pewien, że gdybym miał 190 cm, to by na mnie zwracały uwagę. Przez ten wzrost to na mój wygląd zewnętrzny to raczej żadna nie poleci, ale oczywiście charakterem można wieeeele nadrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2674
Również jestem niski. Mam 175 wiek 18 lat i zastanawiam się nad hormonem wzrostu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Hormonu wzrostu lepiej nie ruszaj. A po za tym nikt Ci go nie da. Jak pójdziesz do lekarza to Cie wyśmieje. 175 cm to TEORETYCZNIE wysoki wzrost.

Ps. Jesteś najniższy w swojej klasie jeśli chodzi o facetów?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium