SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Ja mam 177cm moi bracia 180,184,187 o dziwo tata miał 176 a mama 160 a dziadkowie też mniejsci jak ja, więc sie chyba tym nie sugeruj że tata i mama byli mali.Rosnie sie do 21 roku życia.

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
listonosz tez jest niski ale lekarz rodzinny jest dosyc wysoki

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1403
Ja mam pytanie co do HGH, wiec im wiecej insuliny tym wyzej sie urosnie ??Skoro tak to osoba chora na cukrzyce moze sobie z tym pokombinowac. Napiszcie czy to prawda i jak można podnieść insuline bo ja słyszałem ze krótkotrwała głodówka jest dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
jaki gość o ja pier......... chce z głodu urosnąć większej głupoty w życiu nie słyszałem.... nawet ta teoria z insuliną strasznie durna... to według niej każdy cukrzyk powinien mieć conajmniej po 2,2m... ten temat to wogóle jakiś głupi jest, jezeli ktoś ma urosnąć to urośnie, a jeżeli nie to nie... wzrost można lekko podnieść poprzez spozywanie sporej ilości produktów białkowych i sport, ale to góra 2-5 cm i niech nikt nie liczy na więcej bo się zdziwi, nie ma żadnej cudownej metody na wysoki wzrost, WZROST JEST ZAPISANY GENETYCZNIE... jeżeli ktoś myśli inaczej to niech dalej żyje złudzeniami I TAK WOGÓLE TO PROSZĘ KTÓREGOŚ Z MODERATORÓW O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU BO TO SIĘ JUŻ CHORE ROBI...

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1403
89bartos18-nie chce sie głodzić!! Stwierdzam tylko fakty zapytaj sie jakiegos studenta medycyny lub gogoś podobnego. Jezeli sie nie znasz to sie odzywaj! Niech sie wypowiedzą ci co się znają na żeczy a nie ci którym sie wydaje od czego można urosnąć a od czego nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
nie no spoko tylko nie rozumiem ze az tak bardzo mozna sie swoim wzrostem przejmowac... poprzednio poprostu nie wytrzymalem, zachcialo mi sie smiac gdy przeczytalem Twoja opinie, jak chcesz to wierz sobie w te wszystkie bajki od czego mozna duzo urosnac a od czego nie i testuj te wszystkie sposoby na sobie, powodzenia desperacie a tak wogole "znafffco" (napisalem celowo przez f;)) HGH nie odpowiada tylko za wzrost wiec jezeli proces kostnienia Twoich kosci(maslo maslane:P) dobiegl juz do konca to juz i tak gowno urosnieszale proboj szczescia... jeszcze raz powodzenia

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
"Niech sie wypowiedzą ci co się znają na żeczy a nie ci którym sie wydaje od czego można urosnąć a od czego nie." ale z tym Twoim zdaniem sie zgadzam w zupelnosci, niech sie wypowiadaja ci co sie znaja, Ty juz daj sobie spokoj

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
i jeszcze jedno, te Twoje "żeczy" to sie pisze tak: R Z E C Z Y

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Czlowiek nie ma wplywu na swoj wzrost.Koniec kropka i zadne cwiczenia ani diety nic tu nie pomoga.I dziwie sie tylko ze ludzie sa takimi kretynami i chca wierzyc w takie bzdury dla lepszego swojego samopoczucia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1403
Michael Jordan też wierzył i jakoś urusł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium