SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Panowie zakonczcie ta konfrontację prosze was bo to juz jest nudne.
Pozdro.
Ps: pewnie żaden moderator tu nie zaglada.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
Dobry pomysł, Zaskron.

Podobnie o tym myślę. Dużo już było na ten temat napisane. Widziałem, czytałem i pisałem o wielu aspektach i dowiedziałem się także sporo od innych. Naprawdę dużo mi to dało i cieszę się, że poznałem tutaj wiele ciekawych osób. Choć nie zawsze się zgadzaliśmy, co do różnych kwestii, to i tak się cieszę.

Być może kiedyś wpadnę, zobaczę czy temat ruszył czy nie, może coś dopiszę. Może... a może i nie.

Pozdrawiam wszystkich,

Uspokój sie. To nasz przyjaciel, Zegrzysław. No, Zegrzysław wycharcz coś do pani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
sonic jak zib powiedzial ze jestes sredni to tak jest i kropka
ja musze teraz powiedziec wszystkim moim kumplom co maja po 180-186 cm ze sa niscy

Ja tam bym pociagnal ten temat jeszcze z 50 lat zeby udowodnic zibowi ze za 50 lat sredni nie bedzie mial 200 cm

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-11 21:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Moim zdaniem Zgrzysław nie tyle pisze, jakby miał 140 cm wzrostu, raczej, jak osoba, która sama stara się przekonać siebie, ze w pełni siebie akceptuje.

Niemniej jednak zgadzam się, iż akceptacja siebie to klucz do sukcesu. Jednakże nie ma takiej osoby, która akceptuje u siebie wszystko ;). U mnie akurat padło na wzrost, z czasem pewnie mi to przejdzie(w koncu i tak na to nic nie poradzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Ja skoncze 16lat za miecha!! Zawsze bylem maly teraz mam 165cm to bardoz malo (mam 155, ojciec 183, obydwaj dziadkowie po 178)siora ma 26lat i ma 176! Jak myslicie ile jeszcze urosne?? Cwicze ale tylko na lawce i modlitewnik nic na stojaca!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
http://www.celebheights.com  -> WZROST "GWIAZD"
Nie wiem czy ktoś już to tu podawał ,jest tam badzro duża baza "wzrostowych" informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
kuba no nie powiem, masz prze***ane . Sądząc po wzroście siostry, Ty z jej genami miałbys pewnie ponad 190 cm.

Raczej nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie jednoznacznie, jednakże zalecam Ci zapytac się ojca do którego roku rósł. Bardzo mozliwe bowiem, ze odziedziczyłes po nim schemat rosnięcia i np. jezeli miał skok wzrostu w wieku 19-20, to jest duża szansa, ze Ty tez tak będziesz miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36
Ja mam jak już wcześniej mówiłem 181 cm , ojciec ma 192 cm , dodam jeszcze jeżeli nie zaglądałeś na poprzednie strony (ten temat zaczyna się już ciągnąć jak "Moda na sukces") ,że mam 17 lat i od ponad dwóch lat rosnę średnio - 2 cm rocznie więc niewiele.Zawsze byłem jednym z najniższych podobnie jak mój ojciec , tyle ,że on w wieku 16 lat urósł około 20 cm , ja w tym wieku ,aż takiego skoku nie miałem ,urosłem "tylko" z 6 cm.Więc wiesz różnie to bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Jaki najniższy, przecież wg AstonaDBS jesteś średniego wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Jest sredniego wzrostu wg wiekszosci ludzi i wg faktow ktorych ty nie jestes pojac, powiedz w towarzystwie ze 188 cm to sredni wzrost albo 181 cm to niski, sadze ze wiekszosc ludzi popuka sie po czole jak to uslyszy, strone wczesniej sonic81 proponowal ci lekarza. Gdybym mial 188 cm bylbym 2 najwyzszy w mojej nowej grupie na studiach na 15 czy 16 chlopa, wiec cos ten twoj urojony sredni wzrost sie nie sprawdza, no ale coz do glupiego argumenty logiczne nie trafiaja, czasami glupote wynosi sie z domu ale zakladam ze twoim ojcem nie jest giertych, chociaz takich na pewno jest wiecej. A jak ktos ma 181 cm i uwaza ze jest niski to bierze sie stad ze po prostu widzi to co chce widziec, faktem jest ze co drugi facet jest od ciebie wyzszy i widzisz tylko tych wysokich, ale tego ze co drugi jest rowny czy nizszy to juz nie widzisz. Gdybys umial logicznie myslec to juz dawno skonczylbys z tym bzdurami ze 188 cm to sredni wzrost, wczesniej pisales ze ponizej 185 cm jest niski, 188 cm to dla ciebie typowy sredni a 185 cm to minimum zeby byc srednim, wiec wyglada na to ze dla ciebie sredni to bedzie jakies 185-191 cm, czyli 200 cm to rownie powszechny wzrost jak moje 176 cm, bo 188+12=200 i 188-12=176... Jednym slowem puknij sie w leb i juz lepiej nic tu nie pisz bo zal czlowieka bierze jak czyta te brednie...
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze jedyna osoba ktora powiedziala ci ze jestes niski jestes ty sam, co z tego ze jeszcze nikt nigdy ci nie powiedzial ze jestes niski, ty tam swoje wiesz najlepiej... glupi jak mialo ;/ Nie wiemy jak z ryja wygladasz, moze jestes nieatrakcyjny i zrzucasz swoje niepowodzenia zyciowe na wzrost, ale jak juz pisalem przy kiepskiej gebie zaden wzrost nie pomoze... No ale to juz nie moja sprawa, jak chcesz byc niski to sobie badz, twoje zycie, twoja sprawa... tylko blagam nie szerz herezji i nie pisz bzdur na forum bo ludzie chca tu poczytac o czyms realnym a nie o urojeniach chorego czlowieka...

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-12 23:15:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium