SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nic zle sie mierzyles proste :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
maxks a robisz może martwy ciąg i przysiady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
po 2 miesiącach wróciłem do treningu siatkówki i właśnie ją trenuje już od miesiąca.Po każdym treningu zwisam 30 sekund na drążku.

Tolerancja- cecha ludzi bez przekonań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Ciekawi mnie jak jest z rozrostem?? czy mozna odpowiednio cwiczac rozrastac sie np do 35 roku zycia(podobno wtedy facet osiaga max mase kostna ) czy tak do konca nie jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 366
Moim zdaniem kazdy jest jaki jest. a wiem ze duzo facetów po wojsku albo w wojsku rosnie i to sporo. tak jak moj kumpel :D byl kurdupel a teraz jest w miare wysoki. Ja mam 190 i 17 i wcale nie chce wiecej rozsac... To wszysko jest juz zapisane w DNA :P

"Nie zwalaj niczego na okoliczności, lecz zmieniaj je.
Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności,
jakie ci odpowiadają;
Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
Rozmawiałem z jednym z trenerów ciężarowców. Powiedział mi, że wzrost jest w jakimś tam stopniu uzależniony od testosteronu, który wydziela się także podczas uprawiania sportu wyczynowego, podczas ciężkiego treningu itp. Dla tego wskazane jest zwisanie na drążku po ciężkim wysiłku dwa razy po 20 sekund. Zwisanie na "sucho" nic nie daje.

Tolerancja- cecha ludzi bez przekonań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Jeśli chodzi o wzrost to :
1. Odżywanie (zawsze pożywne śniadanie , 3 razy dziennie tran po 1-2 kapsułki; można też dodać np. Vigor Complete jednak jest to syntetyk i wchłanialność minerałów i witamin nie jest tak duża jak w przypadku naturalnego tranu)
2. Ćwiczenia : Codziennie rozgrzewka wszystkich stawów , następnie kilka ćwiczeń na rozciąganie kręgosłupa oraz mięsni łydek , a potym serie podskoków i na koniec zwis na drążku (można dodać na nogi obciążniki 2-3 kg ale nie więcej) który zalecam wykonywac kilka razy dziennie.
3. I co najważniejsze cierpliwość , po okresie 2-3 mięsiecy regularnych ćwiczeń połączonych z dietą powinny być efekty.
Nie liczcie na cuda w rodzaju +10 cm , ale patrząc realistycznie 1-3 cm są możliwe. I chyba nie trzeba mówić że największe efekty daje kiedy się jeszcze rośnie bo organizm mozna powiedzieć nam wtedy "pomaga" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Można też "METODA ILIZAROWA W ORTOPEDII I CHIRURGII URAZOWEJ" dość brutalne, ale bez cierpienia nie ma efektów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja tam mam swoje 193 cm wzrostu, ale nie wiem, czy jakoś to odczuwam - nikt mi komplementów nie prawi z tego powodu, ani nie krytykuje. Osobiście nie wiem, dlaczego ludzie się tym tak przejmują.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
I jak? Czy autor tematu dostał swoje kilka cm?? ;)
Ja mam rano 189 a wieczorem 187 i jest ok chciałbym mieć ok.192
To serio prawda że kręgi się "zbijają" kiedy człowiek nies śpi i nie leży i potem traci kilka cm... ja np. te 2 cm tracę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium