SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
kiler idz na jakas sekcje boxu popros na sparing i mas wyladowanie moim zdaniem przedzila 175-180 to jest dobry dla mezczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Lukas ty przecieć wiesz że PASTYL ma absolutną racje. Twój wzrost wystarcza prawie na każdą panne, I gdybym ja miał 178 cm to już nic wiecej od życia w tym względzie bym nie chciał. To po prostu idealny wzrost jak na mężczyzne jak dla mnie. Masz Sztuczny nadmuchany twoją fantazją problem i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
rozp*****lają mnie tacy gośie jak Xaero85 ma 185 cm i jeszcze im mało....****a

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Może dorośniecie do 178 to zobaczycie, że wcale nie jest tak różowo. A z pannami to jest zupełnie inaczej. Laska mająca 170 cm w wysokich butach jest troszke wyższa niż ja. A ja lubie wysokie dziewczyny w wysokich butach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
smieszny jestes. niskie laski sa najpesze. a ty jestes wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Teoretycznie to może. Ale naprawdę w liceum w klasie byłem jednym z niższych, teraz na uczelni też jestem jednym z niższych w grupie, na osiedlum też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
Ja ide teraz do 1 klasy liceum i będe miał tylko 8 chłopaków w klasie reszta dziewczyny ;] ciekawe czy będą ode mnie duży wyżsi.Ile miałes Lukasz w moim wieku ? POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ok. 178 cm.

Skoro masz 179 cm jak pisałeś, to na 8 facetów powinieneś być ok. 5 miejsca ze wzrostem. Ale jak będzie to zobaczysz. Może nawet będziesz pierwszy lub ostatni.

Zmieniony przez - lukas222 w dniu 2005-08-27 15:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Dobra to i ja Wam napiszę wzrost co do klasy.
Też teraz ide do LO i kojarzę chłopaków z mojej nowej, przyszłej klasy(jestem najmłodszy mięsiącami). Otóż mam 182,5 cm (wieczorem...ah dokładnie napiszę) i w klasie na 18 chłopaków jestem 3.

Dodając do tego że teraz coś zacząłem szybko rosnąć(ponad 1cm na miecha) to w przeciągu pół roku będę najwyższy.....ale się rozmarzyłem

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Co ty gadasz lukas że laska jest która ma 170cm i jest w szpilkach to jest od ciebie wyższa. Takie szpile wtedy musiały by mieć conajmniej 9 cm a to przecież takie buty noszą jakieś strasznie niskie dziewczyny i żadko sie takie(buty)spotyka. Popatrz co piszesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium