SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Juz lepiej miec 175 cm i byc przystojny i przy kasie jak ja niz 182 cm i jakiegos pieprzonego garba jak stary dziadek <lol2>
A tak na serio wzrost tylko czesciowo decyduje o respekcie jakim darza cie ludzie, skoro sam nie masz dla siebie szacunku to inni tez go nie maja. Przede mna ludzie czuja respekt bo znam swoja wartosc, a niejeden ma 190 cm i jest frajerem i posmiewiskiem. Ale jak masz zakuty leb to nic ci nie pomoze glabie:) No i bycie tylko 5 cm ponizej sredniego wzrostu na pewno nie czyni ze mnie karakana ale juz mi sie nie chce z toba gadac bo glupi jestes i pewnie uwazasz ze lepiej miec 215 cm niz 180 cm <lol2>

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2008-01-21 00:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Przy 175 cm przystojny nie możesz być. Przystojny facet musi być przede wszystkim wysoki i w miarę dobrze zbudowany, każda kobieta to powie. Nie wiem co się tak unosisz, uważasz, że to że mam garba jest zabawne? Jak ktoś jest kaleką, to też się z niego śmiejesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Buahaha teraz to mnie rozbawiles ze niby sie dowiaduje od jakiegos zdesperowanego kolesia ktoremu sie w zyciu nie udalo i zrzuca wszystko na swoj "malutki" wzrost, ze nie moge byc przystojny <lol2>
To ze jestem przystojny potwierdzilo juz wiele kobiet wiec swoje teorie mozesz sobie w buty wsadzic, ale pewnie swoj brak powodzenia u lasek zrzucasz na rzekomo za niski wzrost :D Musisz sie jeszcze koles wiele nauczyc o kobietach bo narazie nie masz o nich wiekszego pojecia gadajac takie bzdury ze przystojny facet musi byc wysoki (tzn ze ponizej 185 cm to na pewno nie jest przystojny w zadnym wypadku hehehe)...
Moze to nie kobiety uznaly ze jednymi z najprzystojniejszych facetow na ziemi sa m.in. Johnyy Deep (175cm) i Brad Pitt (180cm). Kazda kobieta by chciala takiego "nieprzystojnego":D
O tym czy facet jest przystojny dla kobiet decyduja przede wszystkim rysy twarzy i budowa ciala a to sie ma nijak do wzrostu, fakt ze jest jakis dolny prog wzrostu ktory by kobietom juz przeszkadzal w uznaniu faceta za przystojnego ale na pewno nie jest on na poziomie ponad 170 cm.
A wracajac jeszcze do respektu jaki budzi facet to moj kuzyn o wzroscie 178/179 cm jest zawodowym komandosem w wojsku, ok. 95 kg samych miesni, geba jak z kryminalu, charakter twardy jak ze stali, nie znam czlowieka ktory by go nie uwazal za prawdziwego mezczyne i nie czul respektu. Uwierz mi malo ktory 200 cm mialby ochote stanac mu na drodze z jakimis watpliwosciami wobec niego i malo ktory nie pozazdroscilby mu meskosci i szacunku jaki ma wsrod ludzi.

P.S. Smieje sie z bzdur ktore piszesz a nie z twojego garba ktory pewnie przeslania ci trzezwe myslenie

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2008-01-21 00:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
I znowu piszesz o tych aktorach. Przecież na ekranie nie widać kto ile ma wzrostu. Ze swoimi 175 cm modelek na pewno nie poruchasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
ja moge oddac 8 cm :) chlopcy chlopcy... sa przystojniaki malego wzrostu i przystojniaki duzego wzrostu... kobiety naogol zwracaja uwage na tych wiekszych lepiej zbudowanych pod takim katem, ze sprawiaja wrazenie hmm bezpieczenstwa.. wydaje sie ze moga je ochronic ze sa silni itp dlatego tak jest...
co do lozka.. tam padla jakas wypowiedz ze niski facet nie wyrwie modelki... w poziomie takie roznicy nie widac;)
klotnia malego z duzym... przestancie nie ma to sensu... powiem na swoim przykladzie mam 178 duuuzo jak na dziewczyne... nei nazekam bo w pracy mi bardzo pomaga moj wzrost. Moj chlopak ma 194- idealnie. Pamietam taka sytuacje kiedy zaczelam sie spotykac z chlopakiem 173, dogadywalismy sie swietnie... kiedy nadeszla decyzja " co dalej" niestety nei potrafilam z nim byc ze wzgledu na wzrost... teraz ma dziewczyne 163 i jest duzo ladniejsza ode mnei a on szczesliwy jak nigdy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Jak widać ten chłopak co miał 173 cm zwyczajnie Cię nie pociągał, czyli dla Ciebie przystojny nie był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
byl przystojny... taki moj maly ideal... ale byl niski... to mi preszkadzalo gdybym miala sie z nim przspac zrobilabym to bez problemu! ale nie wyobrazlam sobei nas razem , gdzies... to byl minus ktory napewno by zaszkodzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Gadanie... przecież spotykałaś się z nim i jakoś jego wzrost nie uniemozliwiał wam tych spotkań, nie wstydziłaś się z nim publicznie pokazać, więc w czym problem? Skoro chemia między wami była, dobrze żeście się dogadywali, nie miałaś oporów przed spotykaniem się z nim, to niby w czym ten jego niski wzrost przeszkadzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
b2iw jestes chyba zbyt ograniczony zeby zrozumiec slowo przystojny:/ Skoro nizszy nie moze byc niby przystojny to jak to jest ze wielu kolesi po 17x cm zalicza panienki na lewo i na prawo a wielu dryblasow tylko moze im pozazdroscic. Jak nie jestes slepy to pewnie nie raz widziales kolesia o wzroscie max. 180 cm z taka dupa ze innym facetom galy na wierzch wychodzily. Zreszta zeby zostac modelem wystarczy miec 178-179 cm a nieprzystojnych do tego nie biora.

Co do modelek to widac tez nie masz wiele pojecia skoro one sa dla ciebie uosobieniem pieknej kobiety, 50-kg anorektyczki przerobione przez stylistow, widziales kiedys taka na zywo poza godzinami pracy? Bys sie zdziwil ze twoja modelka jest na codzien zwykla przecietna laska ktora sie niczym nie wyroznia (poza ultra niska waga) na ulicy. Modelling szuka oryginalnej urody, a niekoniecznie tego co nam facetom kojarzy sie z idealna laska tylko to co akurat podoba sie dziwakom z pokazow mody. Wiele lasek ktory nie sa modelkami sa ladniejsze niz modelki, wiec nie mow mi ze sobie takiej nie poruham (jak to sie wyraziles dosadnie) bo moge miec ladniejsza:)

Co do aktorow to juz niech cie o to glowa nie boli ze na ekranie tego tak nie widac, laski wiedza nawet jakie oni gatki nosza o takich banalach jak wzrost czy waga nie wspominajac, masz strony typu celebheights.com gdzie kazdy moze sobie sprawdzic ile dany aktor ma wzrostu, a do tego gazda babska gazetka pisze czesto w nawiasach ile dany aktor ma wzrostu przy byle artykule. To ile ma wzrostu Pitt czy Deep wie prawie kazdy. Poza tym myslisz kompletnie nielogicznie, bo nawet jesliby laska nie wiedziala ze oni maja 175-180 cm wzrostu a pozniej sie dowiedziala to by diametralnie zmienila zdanie ze juz nie sa przystojni tylko brdzydcy <lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium