SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Zgadzam się z Sonic81.
To jest naprawdę bardzo wysoki wzrost.
I wcale to nie jest za mało na siatkówkę czy koszykówkę(nie mówimy tu że ktoś gra w NBA albo LŚ).
W reprezentacji Kuby w siatkę jest taki atakujący (zapomniałem jak się nazywa) co ma właśnie 188cm i łapie piłkę w ataku na 358cm bodajże. Czy to mało?? W reprezentacji Polski poza Gruszką, Gołasiem i Wlazłym nie wiem czy ktoś ma większy zasięg.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jak jest pokazywany wzrost naszych siatkarzy, to prawie wszyscy mają 2 metry, a pozostali mają trochę powyżej i libero ma mniej.
I nie każdy ma taki wspaniały wyskok. Zresztą ten Kubańczyk może mieć bardzo długie ręce.

Nawet atakujące kobiety mają zazwyczaj 190 cm, a niektóre Rosjanki mają po 205 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
lukas zgodzie sie z ta siatków to jest 100% prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Przecież nawet piłkarze są wyżsi. Zobaczcie sobie wzrost naszych reprezentantów. Nawet Dudek, który zawsze wydawał mi sie niski wśród naszych piłkarzy, ma 187 cm. Pozatym wyskok to nie wszystko. Grałem kilka razy w kosza z kolesiami po ok. 205 cm(trudno mi dokładnie określić, bo wzrok miałem na wysokości ich brzucha) i nie mogłem nic zrobić. Mimo że to są straszne chuderlaki(wyglądają jak tyczki) to i tak mieli o wiele więcej siły niż ja, właśnie ze względu na wzrost. A gdybym miał sie z nimi zmierzyć w walce, to chyba nawet nie podjąłbym walki, bo to nie ma sensu przy takiej różnicy.

188 cm to już powoli podchodzi pod średni wzrost. Mam sporo znajomych z takim wzrostem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
188 średni wzrost- poległem

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 102
rozumiem Was, sadzicie ze 188 to moze i wzrost dobry ale...... jakos mi to nie przystaje i dlatego pytam czy jest szansa na te 2, 3 cm w dól. Jak jestem na boskaka to spoko ale zakładam adidaski i oradu 2-3 wyzej i dlatgo chciałbym zniwelowac ta roznice, zeby miec 188 w butach-dlateo pytam czy jakies cwiczenia fizyczne pozwola mi sie "zmnijeszyc":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
chyba nic ci nie pomoże jednym słowem stałeś w kolejce po wzrost do pana boga i obdarzył cię obficie a ty tego nie umiesz docenić z tego korzystać tylko marudzisz ale nie wiem czy to prawda ale słyszałam ze można się pod sztanga skurczyć ale ja tylko tak słyszałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Nie napisałem, że to średni wzrost, tylko że to podchodzi pod wzrost średni. Wzrostem średnim to to będzie za kilka lat patrząc jak szybko rosną młodsze roczniki.
Pamiętam, że jak chodziłem do ósmej(teraz II gimnazjum) klasy podstawówki(z jakieś 6 lat temu), to miałem 171 cm i byłem raczej jednym z wyższych. Gdy teraz przechodzę obok mojej byłem podstawówki(obecnie też gimnazjum) to sporo ludzi jest wyższa niż ja.
188 cm w tłumie wcale sie nie wyróżnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
188 cm to już powoli podchodzi pod średni wzrost. Mam sporo znajomych z takim wzrostem.

Poległem po tym zdaniu
Najwyższy naród świata, jakim są Holendrzy- tam średnia wzrostu wynosi wśród młodych mężczyzn coś koło 185 centymetrów. Sporo znajomych? Zdradź nam gdzie jest ta kraina wielkoludów na polskiej ziemi

Przecież nawet piłkarze są wyżsi. Zobaczcie sobie wzrost naszych reprezentantów. Nawet Dudek, który zawsze wydawał mi sie niski wśród naszych piłkarzy, ma 187 cm.

Najroślejsi są obrońcy. A piłkarz mający 190 cm wzrostu na boisku uchodzi za człeka pokaźnych rozmiarów.

Lukas- czas na pozbycie się kompleksu i wizytę u psychologa- mówię serio. Wygadujesz śmieszne farmazony nie mające nic wspólnego z prawdą. Pozbędziesz się kompleksu, nabierzesz pewności siebie, może w końcu znajdziesz sobie też kobietę, bo pewnie według Ciebie laski mają tylko mężczyźni od 185 cm w górę...

Wzrostem średnim to to będzie za kilka lat patrząc jak szybko rosną młodsze roczniki.
O lol. Proponuję podjąć badania nad tym. Rzecz niepsotykana na świecie się dzieje w Polsce, może dostaniesz nobla

Zmieniony przez - sonic81 w dniu 2005-08-10 18:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Sam masz kompleksy. Czy ja sie gdzieś żalę?? Tylko piszę, że jestem niski, bo to prawda i tyle! Kompleksy to mają ci, co zakładają po 10 tematów o wzroście, a takich tu jest sporo, długo ich szukać nie trzeba.
Zresztą nie chce mi sie więcej na ten temat dyskutować. Jeśli dla was 170 cm to jest wzrost średni(ja mam tylko 1 kumpla z wzrostem poniżej 170 cm) to nie mamy o czym dyskutować. Niech będzie, że 188 cm to jest gigantyczny, niespotykany w naszym kraju wzrost i że z rocznika na rocznik ludzie są coraz niżsi, a wzrost 150 cm to jest wzrost średni. Ja sie potrafię przyznać do tego, że jestem niski, a nie oszukuję się tak jak wy, że macie po 180 cm i piszecie, że jesteście wysocy, a dobrze wiecie, że to nieprawda.

Nie ma sensu się więcej kłócić, bo to jest moje zdanie i sam was nie przekonam do niego, a zaczynacie powoli mnie wyzywać, więc wycofuję się z tej kłótni. Ja mam 178 cm i czuję się niski, na osiedlu jestem jednym z niższych, w liceum na 20 facetów tylko 4 było niższych, więc z tego wynika, że średnia jest wyższa niż mój wzrost i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium