SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
myśle, że jak nie osiągnąłeś dojrzałości to urośniesz, nie wiem, jedni wyglądają na dorosłych jak mają 15 lat inni jak 20 dopiero, spytaj taty ja k uniego było z rosnięciem

Zmieniony przez - Maciek sfd w dniu 2008-12-07 13:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
moj kolega ma 175 cm a jego tata jest taki jak moj a mama ma 163 wiec nierozumiem tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
a jak myslisz mam szanse na te 175-177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
A mój tata ma 185 cm wzrostu ( myslałem ze 182 , ale jednak ma wiecej ) brat 193 matka 170 , a ja 176 ,tez tego nie rozumiem ale tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
Sloners, moze po prostu twój brat wrodził sie w matke a ty w ojca, nie wiemy ile masz lat, moze twoj ojciec pozniej byl wysoki a matka szybciej i twoj brat tez urosl szybciej. Nie przejmuj sie, nie sluchaj pier-dola-menta osób postronnych. Pomimo pogody polece ci wyjscie na okoliczne boisko (jesli masz takowe) i np. porzucac sobie i poskakac do kosza (swietnie rozciąganie). Twój nastrój tez wpływa na to jak duzo hormonu wzrostu będzie sie w tobie wydzielało ,a uwierz mi- w/w sposób to swietna metoda na przełamanie takiego zimowego "zgaszenia" dobrego nastroju. Od 2 dni sobie takie cos robie i naprawde czuje sie dobrze :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Patrząc po aktywności fizycznej to powinienem być dużo wyższy od swojego brata (bo on był mało aktywny) możliwe że wrodziłem się bardziej w ojca(przynajmniej moja babcia tak mówi) (ale niby ma to 185) podobno urósł w czasie kiedy szedł do wojska (tak zawsze mówił , ale wydaje mi się że mówił to żebym miał nadzieje , (widziałem zdjęcie jak miał to 11 lat i na tle rówieśników był wysoki . Ogólnie na co dzień się tym nie zadręczam , ale szczerze to wkurza mnie takie monotonne pytanie o to samo ...
Wciąż mam nadzieje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
jesli moja mama ma 160 cm tata 171 a ja 170 to masz szanse na te 175 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
moze

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
masz, bo moi rodzice mają taki sam wzrost, tylko tata 2-3 cm więcej niż Twój, a mam 180. 15 lat.

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
"moj kolega ma 175 cm a jego tata jest taki jak moj a mama ma 163 wiec nierozumiem tego"
wiesz, wielu moich znajomych jest z pół głowy wyższych od ojców a ja np niższy o ok 2cm niekórzy są niźsi a niektórzy po prostu poźniej rosną wydaje mi sie, głupotą jest zadręczac sie takimi rzeczami, nawet jak wydaje ci się że to jest ważne, jestes młody jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium