SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
sory mam za 4 miechy 16 lat pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
ja też zawsze byłem niski w porównaniu do ziomków z klasy lecz ja byłem z listopada a większość była ze stycznia lutego itd a teraz mam 177 i jestem po środku klasy .Ciekawe jak będzie w Liceum czy będe niski w porównaniu do reszty mam nadzieje że przez wakacje troche urosne .Staram sie jak najwięcej jeść grać w ksoza i wcale nei ćwiczyć i nie obciążać sie nadmiernie ,podro ziomi elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ramzes jestem ten sam rocznik co Ty..tylko z końca grudnia. W klasie byłem drugi...mam 181cm....ale nie obciążałęm kręgosłupa tylko się wyciągałem na drążku. Aaaaaaaa i masz wyższych rodziców ode mnie(tata-181..mama-165)

I kto mi powie że siłownia nie ma wpływu na wzrost???

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
Tez tak myśle ze ma wpływ. U mnie w rodzinie kazdy jest w miare wysoki ojciec 182 matka 170, ciotki z obu stron 170 i wiecej, kuzyn 200, kuzynka 176, mój brachol 3lata młodszy ode mnie 190- a ja głupi w okresie największego wzrostu zacząłem chodzić na siłownie i to nawet po 5x w tygodniu z dużymi ciężarami i mam marne 175:( heh niedługo jeszcze siostra mnie przerośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Siłownia może spowolnić wzrost, ale może go również przyśpieszyć. Podam przykłady:
Kiedyś często graliśmy w piłkę, tzn. moje osiedle na osiedle sąsiednie. Średnia wieku była podobna, średnia wzrostu tak samo. Mieliśmy wtedy wszyscy po 13-14 lat. Moje osiedle nadal gra w piłkę, nie chodzi na siłownię, natomiast ci z sąsiedniego osiedla w wieku 14-15 lat zapisali się na siłownię, zrezygnowali z piłki. I jak to teraz wygląda? Wygląda to tak:
- ja i moi koledzy mamy średnio 170-180 cm i dość szczupłą budowę;
- tamci mają średnio po 190 cm i 100-110 kg.

Jak widać siłownia im pomogła urosnąć.

Strongmani również trenują od najłodszych lat i są wysocy.
Co jednemu zaszkodzi, drugiemu może pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
Ja ćwiczyłem mniej więcej gdy skończyłem 15 lat i to był mój błąd .Gdybym nie ćwiczył miał bym może te 180,ale to tylko teoretycznie bo przecież nie jest powiedziane że to mi zaszkodziło.Teraz nie ćwicze i staram sie jak najmniej obciążać staram sie odpoczywac jak najwięcej i często chodze pływać oraz gram w kosza i dużo śpie. Pozdro Ziomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja gdzieś w ósmej klasie musiałem dźwigać bardzo ciężkie meble w szkole i to dość często. Kiedyś myślałem, że to mi zaszkodziło, ale inni też dźwigali i urośli. Oprócz tego czasami chodziłem na siłownię, ale ćwiczyłem tylko na atlasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
nie mówie ze siłownia w młodym wieku hamuje wzrost, napewno odpowiednio dawkowana ma praktycznie same plusy tylko ja z nią przesadziłem, ćwiczyłem przez 2lata zdecydowanie zbyt intensywnie z bardzo duzymi ciężarami, a oprócz tego mam małe skrzywienie kręgosłupa i pewnie dlatego mam tyle ile mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja sie niestety obawiam, że teraz ludzie będą jeszcze szybciej rosnąć. Pomyślcie tylko:
Jest sobie dzieciak powiedzmy ma 13 lat. Największy skok wzrostowy jeszcze przed nim. Rodzice zadbają o jego świetną dietę z niezbędnymi zdrowymi tłuszczami, wapniem, białkiem itp. Taki dzieciak będzie się rozciągał, wisiał dużo na drążku, pływał itp. Do tego rodzice załatwią mu jakiś stymulator wzrostu, czyli aminokwasy i jakieś tabletki na pobudzenie hormonu wzrostu.
Taki dzieciak moim zdaniem ponad 190 cm będzie miał na 100%, nawet jak ma niskich rodziców.
Kiedyś gdzieś słyszałem, że w USA pracują nad bezpiecznym hormonem wzrostu w tabletkach. Dzieci sobie będą to łykać jak witaminki i 2 metry to nie będzie żadne osiągnięcie.
Już i bez tego wszystkiego każde następne pokolenie jest zazwyczaj o wiele wyższe od ojca. Tak na oko to syn przerasta ojca średnio o 10 cm, co nietrudno zauważyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
Jeżeli tak dalej będzie to szybko ludzkośc będzie wymierać bo koleś mający 2 metry krócej żyje od kolesia mającego 1,70 jest to stwierdzone naukowo, swoją drogą jak bym miał wybierać swoje 175 a 2 metry to wolałbym swoje 175, 2 metry to prze***ana sprawa, swoją dziewczyne to bym musiał chyba podnosić żeby pocałowac he he :D

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium