SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
na siłownie przyjdzie czas jak przytyje (teraz waże 51kg), poza tym na razie gram w gale. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Mam 183-4 cm wzrostu i prawie 18 lat ciągle dość szybko rosnę (ok. 4cm na rok), jak dla mnie 176 cm to za dużo dla dziewczyny, mam siostrę 178 cm i to dla mnie stanowczo za dużo, wolę laski do 170 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
dla mnie idealny wzrost to dla dziewczyny 168cm (przy dobrych proporcjach) i dla faceta 178 cm (można przypakować, chodzić na boks, itp.) A ja w ostatnim roku urosłem 5-5,5 cm, dla mnie to mało ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Ale ja mam więcej lat i jak na mój wiek 4 cm w rok to bardzo dużo, bo niektórzy już wcale w tym wieku nie rosną. Ja w ogóle jakiś dziwny jestem, bo niby na razie nie za wysoki, ale dalej rosnę, więc może dobije pod 190, bo taka jest średnia wzrostu faceta u mnie w rodzinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
lol.. chcialem bardzo pochwalic takie cus co sie nazywa Calcium z witamina C rozpuszczane w wodzie. od soboty pije codziennie wieczorem (poza jednym dniem) i jakby wpadlo troche wzrostu ;] bardzo polecam to lekarstwo czy jak to nazywac w tym kontekscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Calcium z witamina C -

Wpadło ale w twojej wyobrazni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
lol po*******ilo cie? jak ci nie pasuje nazwa to sobie kup.
cytat z opakowania;
Calcium + Vit. C

to jest cos innego? musisz uzywac tylko plusikow i minusikow? matematyka ***nela cie w leb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Po pierwsze to się odzywaj.


Nie chodzilo mi o zadne PLUSIKIGdybys mial troche inteligencji to bys sie domyslil.A chodzilo mi o to ze po zadnym Calcium + Vit. C nie urosniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
ciekawe, myslalem ze wapn wspomaga wzrost kosci, widocznie mam stare informacje ;] masz moze tez jakies informacje o tym, ze moze katar polega na tym ze kicha sie dupą ? czy tez gdy mam gorączke spada nam temperatura ponizej zera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Mam jeszcze taka informacje(wyłacznie dla ciebie)ze jestes poje****


"od soboty pije codziennie wieczorem (poza jednym dniem) i jakby wpadlo troche wzrostu"

Wez downie zobacz co ty napisalesod soboty czyli od paru dnii juz ci troche wzrostu wpadlo

wlosy ci na glowie urosly i wydajesz sie wyzszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium