SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
I pokaż mi jakiś temat na sfd lub na insomni gdzie laski piszą, że wolą napakowanych knypoli od wysokich i szczupłych facetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Jak widze te wypowiedzi to mnie szlak trafia.180cm - kunus Hehehehehe. 180cm to taka dosyć wysoka osoba.Guzik prawda że wyższa osoba ma w walce większe szanse.Wiem z autopsji ja (172cm oczywiście mierząc się rano) w starciu z osobą powyżej 190cm ale szczupłą.Bić się specjalnie nie umiem technike mam słabą a było po równo.Wzrost i warunki fizyczne mają wpływ ale tak samo technika i inne rzeczy.Nie można powiedzieć że osoba wysoka zawsze wygrywa.Znam osoby które mają po 160 kilka cm a bała się ich cała szkoła łącznie z bykami blisko 2m.Kwestia treningu. Moge się zgodzic jedynie co do lasek że faktem jest że lubią gości ok.185cm i tacy zazwyczaj mają powodzenie największe ale nie wszyscy tyle mają i laski lecą też na niższych .Jeśli ktos ma dobry bajer to wzrost schodzi na niższy plan.Średni wzost laski to jakieś 164cm czyli w bucikach z 170cm.Osoba mierząca 175cm czyli 177cm w butach jest o pół głowy wyższa od takiej panny i nie rozumiem kompleksu wzrostu.I powiem CI że jeśli ja urosne te 3 cm to naprawde nigdy nie powiem że jestem kunusem bo tak nie będzie.Ale jak nie urosne to nie ma co się łamać a ty piedolisz o tym wzroscie tak że już tego czytac nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6829
Anarki- Mówię ci ziom skończy z tym internetem i skończ ******lić tylko sam się przekonaj a później się wypowiadaj
No ale właśnie o to chodzi- ty potrafisz tylko marudzić, przynudzać, smucić.

off

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A wy wzrost podajecie rano czy wieczorem?? Bo jak rano to ja mam 177-178 cm, a wieczorem 175.

PASTYL podaj mi plan jakim chciałbyś pokonać kolesia 200 cm. Chyba tylko jak jesteś dobry w stylach chwytanych to masz szanse. W stójce to wiele mu nie zrobisz.

A co do lasek to niestety tak sie składa, że mnie sie podobają dziewczyny długonogie, a takie zazwyczaj są wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Podaje wzrost rano 172cm a potem mam jeszcze mniej tak170-171cm i żyje.Co do kolesi 200cm napewno mają przewage zasięgu rąk to chyba logiczne dlatego najlepiej jest podchodzić blisko tak ży ty uderzasz wyprostowaną krótką dłonią a on ma zgiętą i napewno tobie by było łatwiej i byłbyś szybszy.Ale jeśli chodzi tak ogolnie to najważniejszy jest element zaskoczenia. NIe powiem Ci dokładnie jak masz się bić bo nie znam sie na tym aż tak bardzo ale proponuje zapisać się na COMBAT.Tam napewno nauczysz się bić.Nie żadne karate czy inne pierdóły bo na to to trzeba przynajmniej z 5 lat chodzić żeby coś tam umieć a COMBAT jest chyba najszybszą drogą żeby coś sie nauczyć w tej kwesti.Co do lasek to przecież panna mająca 164cm to znowu takich krótkich nóg nie ma no może niektóre mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Dla niskich najlepsze są style chwytane typu zapasy, judo, bjj. Zresztą te style wogóle są najlepsze.
Znam kilka dziewczyn, które mają długie nogi przy wzroście < 160 cm. Taką już mają budowę, a znam kilka dziewczyn ponad 170 cm z krótkimi nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Nie muszą być chwytane , moga być uderzane , popatrz na JCVD ma 173cm a jest dobry w uderzanych
Najlepsze style są wg mnie jak uczą dystansu i zwarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17370
A ja mam 16 lat i 188 zm wzrostu i bardzo tym sie martwie :(:(:( dla mnie jest to o wiele za duzo, przez ostatni rok bardzo wyskoczylem i myslicie ze jeszcze bede dlugo rosl? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja mam 178 i źle sie z tym czuję, bo jestem za niski. Średnia przyjemność mieć wzrost siedzącego psa:(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
ja mam 196 w butach 199 :) uffffffff

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium