SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A fakt, ze jest wiecej niskich pakerów niż wysokich wynika z tego, ze Ci niscy musza sie jakoś dowartościować ;), nie mozna wzwyż to trzeba wszerz ;). Wysocy pakerzy to w 99% pasjonaci sportów siłowych, natomiast niscy to w 50% pasjonaci, a w 50% zakompleksieni ludzie, którzy myslą, ze jesli dopakują będą kimś, niestety)" skąd masz takie dane chodzisz po siłowniach i liczysz. Ja wyraziłem swoje zdanie. Jan Cuber ma chyba 195 i ok 160 kg wagi i co z tego jest zdecydowanie słabszy od lżejszego Toczka.
Dla mnie wzrost 183-188 to najlepszy i już. Poparłem to argumentami m.in. CroCop, Wand, Fedor mają mniej więcej tyle i sam Pudzian. Nie wiem jak jest dokładnie teraz w UFC ale zaczne się interesować. Dla mnie być za wysokim to tak samo jak za niskim. Pisałem, że niskim wychodzą ćwiczenia i mają lepsze sylweki od bardzo wysokich, którzy po tem sami się dowartościowywują, że są wysocy, że mięśnie nie są ważne.A taki Fedor czy Wand?? Oni nie mowią, że niscy,albo wysocy. Nie można mieć wszystkiego i są wyjątki od reguły to fakt np bardzo niscy grający w kosza nie wiem jak się nazywał ten gościu co wygrał konkurs wsadów kiedyś w NBA co miał ok 170 i są wysocy dobrzy fighterzy np Minatouro ale to jest mooje zdanie i kolejna sprawa musi być ktoś wysoki np do kosza i niski np do samolotow czy Adam Małysz do skokow. Kolejna sprawa jak widze kogoś kto ma 160 to tak samo go szanuje jak tego co ma 210 i już. Mam nadzieje, że przemówi to w końcu do niektórych. Co jak na laske patrzysz to mówisz o ta ładna bo ma 190cm a wyglada jak pasztek czy zwracasz uwage na inne rzeczy ;) nio koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
AstonDBS widze ze Ty juz chyba przeczytales wszystko co mozliwe odnosnie wzrostu ;P Mam dopiero co skonczone 18lat , 172cm i jestem zdecydowany zaczac sie rozciagac , wisiec na drazku etc nawet przez dluuugi okres czasu nawet jezeli ma mi to pomoc w znikomym stopniu. Przynajmniej bede zdrowszy:) Wiec prosilbym o jakas stronke gdzie sa opisane cwiczonka na rozciaganie. Co i jak z czym to sie je itd. ; p Chyba ze sami macie jakies propozycje. I czy palenie szlugow hamuje wzrost? Czy bieganie, plywanie moga pomoc? I w przypadku drazka, jezeli ma cokolwiek dac, to czy mozna wisiec z ugietymi nogami :P? bo u mnie za nisko wisi w futrynie w kuchni no i jest jak jest:P Dzieki z gory pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
skąd masz takie dane chodzisz po siłowniach i liczysz.

Wystarczą mi moje doswiadczenia oraz doświadczenia innych ludzi. Zazwyczaj to takie napakowane kurduple szukają zaczepki, żeby pokazac kim to oni nie są. Swoją droga jest to żalosne i jeszcze bardziej skupia uwagę na ich wzroście, co chyba jest efektem zupełnie odwrotnym do tego, który zamierzają osiągnąć.

JanCuber ma chyba 195 i ok 160 kg wagi i co z tego jest zdecydowanie słabszy od lżejszego Toczka.

nie no człowieku, to już jest istna kompromitacja :o. Porównujesz leciwego staruszka do dosyć młodego(jeżeli chodzi o tą dyscyplinę) faceta? Gdzie tu logika? Mówisz, ze wzrost to nie wszytko i wtykasz mi słowa, jakoby ja twierdził, ze zastapi on wszystko inne... Żałosne. Jedyne co pokazujesz to nieumiejętnośc czytania ze zrozumieniem.
A skoro już jesteśmy przy Toczku, to prawdopodobnie nigdy nie osiąnie światowego poziomu. Chocby z tej racji, że na zawodach światowych są konkurencje gdzie liczy się wzrost i masa. A jedno w tym przypadku wyklucza drugie. Przy 180 cm te 120 kg to naprawdę maksimum jakie może osiągnąc, a i tak jest nieźle otłuszczony(konkurencje typu przeciaganie tira czy kule, jak na mistrzostwach świata nie sa dla niego).
I niestety nie ma tam co liczyć na ustawiane pod siebie konkurencje, jak na polskich zawodach. Nawet pudzian przez swój wzrost(a mały nie jest ;)) przegrał walkę o 1 miejsce, bo w przypadku najcięższej kuli wzrost jest bardzo ważnym czynnikiem.


Dla mnie wzrost 183-188 to najlepszy i już. Poparłem to argumentami m.in. CroCop, Wand, Fedor mają mniej więcej tyle i sam Pudzian.

ja nic nie ma do Twoich preferencji. Przeciez kazdy ma swój gust i każdemu inny wzrost odpowiada. Dla mnie wzrostem idealnym jest coś koło 195 cm, wolałbym mieć tyle niz 200 cm... ale wolałbym mieć 200 cm, niż 190 cm ;).
I co jestem od Ciebie gorszy, bo Ty chciałbys te 182 cm?

Po prostu duzy może wszystko to samo, a nawet więcej ;). Sorry ale praca pilota czy czołgisty mnie nie rajcuje, mam inne plany niż zdechnąc w płonacym czołgu, na wojnie, w Iraku więc sorry ale dla mnie to nie jest plus ;).

Pisałem, że niskim wychodzą ćwiczenia i mają lepsze sylweki od bardzo wysokich, którzy po tem sami się dowartościowywują, że są wysocy, że mięśnie nie są ważne.

No a podaj przykład tych niskich którym wychodza ćwiczenia, a wysokich którym one nie wychodzą. Bo wśród kulturystow dominują średni i wysocy, natomiast w Strong Man bardzo wysocy(190 cm to srednia). Coś jeszcze?

niski np do samolotow czy Adam Małysz do skokow

A to ciekawe od kiedy do skoków preferowany jest niski wzrost? Chyba coś Ci się pomyliło, to ze Małysz swego czasu wygrywał, to nie znaczy, ze jest to norma ;).


Kolejna sprawa jak widze kogoś kto ma 160 to tak samo go szanuje jak tego co ma 210 i już.

A czy ja mówię, ze tego 160 cm bym nie szanował? Napisałem, ze nie czuje specjalnie strachu gdy idzie taki mały pakerek. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. ;)

Mam nadzieje, że przemówi to w końcu do niektórych.

Tak niech przemówi do Ciebie w pierwszej kolejności, ze nie jesteś miarą tego co jest własciwe, a co nie, więc STFU


Co jak na laske patrzysz to mówisz o ta ładna bo ma 190cm a wyglada jak pasztek czy zwracasz uwage na inne rzeczy ;)


To ja się zapytam. Gdy widzisz laske 160 cm z gębą jak zapryszczona dupa to co? Staje Ci bo jest niska? Czy może zwracasz uwage na inne rzeczy?
Poziom mniej więcej ten sam co Twój. Odpowiadając na moje pyutanie uzyskasz moja odp. na swoje ;).

nio koniec

Niom koniec, tesh Ciem koffam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Nie no wiadomo że raczej nikt sie nie boi pakerków 160-165 cm, to raczej oni sie boją normalnych niećwiczącyhc facetów o normalnym wzroście, a ćwiczących to już wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
zib ja Ci nie musze nic udowadniac, naprawde nie interesuje mnie co sobie o mnie myslisz, nie interesuje mnie co mysli o mnie ktokolwiek, nawet moi kumple, wiec Ty tym bardziej.
Ja juz wczesniej pisalem ze nie mam rewelacyjnego auta aczkolwiek jest fajnie stunningowane i kilkanascie tysiecy jest warte, a nie kazdego (malo ktorego) studenta raczej stac na taki samochod a tym bardziej paliwo do niego. Jak mam ochote pojezdzic czyms lepszym to pozyczam auto od ojca albo ide pojezdzic z kumplami ich autami albo ich ojcow, ale nie dla szpanu i popisu jak pewnie sobie myslisz tylko dla frajdy i przyjemnosci, np. stunningowana Honda Prelude mojego kumpla, 220KM robi swoje :)
poki co jestes jedyna osoba ktora pisze ze 180 cm to niski wzrost wiec tylko Tobie odpisuje na takie banialuki
Nie twierdze ze jestem bogaty co najwyzej klasa wyzsza, ale co ma piernik do wiatraka? Co z tego ze mam kase? Mam inne priorytety niz latanie po imprezach 2-3 razy w tygodniu, robilem to na 1-2 roku studiow i mi sie znudzilo, starczy mi teraz ze pojde na imprezke te 2-3 razy w miesiacu. Na necie siedze codziennie po kilka godzin, bo lubie, jest to dla mnie przerywnik w nauce bo teraz jest sesja a ja sie bardzo duzo ucze. Mam nawet miesiac przerwy od sportu. Poza tym gdzie teraz na imprezy? Lokale swieca pustkami, zaden z moich kumpli teraz nigdzie nie chodzi na imprezki w srodku sesji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Dla mnie wzrostem idealnym jest coś koło 195 cm

Po co Ci taki wzrost? Masz jakieś kompleksy i koniecznie chcesz wyróżniać się w tłumie?

Zmieniony przez - sonic81 w dniu 2007-01-27 14:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Po co Ci taki wzrost? Masz jakieś kompleksy i koniecznie chcesz wyróżniać się w tłumie?

Kompleksy mam, do ich braku wystarczyłoby 185 cm. To ja sie zapytam, czemu miałbym wolec np. 180 cm niż 195 cm? Wysoki wzrost hanbi?


Tak samo tylko tepe suki jaraja sie wzrostem jako glownym kryterium wyboru faceta

No prosze własnie dowiedziałem się, ze moja kolezanka mająca 178 cm dla której wzrost jest jedną z głównych cech(nie umawia się z facetami ponizej 180 cm na oko), gdyż nie lubi umawiac sie z niższymi od siebie facetami jest tępą suką Żałość...

A może facet który kieruje się zgrabnością tyłka, talią czy cyckami kobiety(bo bez tego sama ładna twarz nie wystarczy) jest tępym frajerem?

Zmieniony przez - lamerator w dniu 2007-01-27 15:46:41

Zmieniony przez - lamerator w dniu 2007-01-27 15:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Dlaczego paradoksalnie najbardziej gorliwie bronią swojego stanowiska ludzie wysocy, czyli Ci którzy rzekomo mieć kompleksów nie powinni? :) Myślę, że kompleksy wynikają z innych przyczyn niż wzrost, a wzrost to tylko pretekst żeby się nie lubić.
"Typowe zagranie, w celu przedstawienia swoich argumentów w jak najlepszym swietle."
A w jakim świetle powinno się przedstawiac swoje argumenty? W jak najgorszym? :)
PS: Co do sztuk walk to oczywistą sprawą jest że warunki fizyczne odgrywają dużą rolę :) Od tego są kategorie wagowe (ale nie wzrostowe panowie :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
A teraz wytrącę Ci argument z rączki bowiem zarówno ja(178 cm) jak i zib23(181 cm) zbyt wysocy nie jesteśmy ;). Pokaż mi tych wyokich broniących swojego stanowiska ;). Czekam.

Było tu kilku wysokich ale szybko poszli smiejąc sie pod nosem widząc bandę konusów uważających się za niewiadomo kogo, piszących że wzrost powyżej 190 cm to porażka . Taka prawda, wysocy nie muszą się wyżalać na forum, robić ankiet i oglądać profili facetów na fotka.pl by wiedzieć, że ich wzrost jest dobry. Po prostu zycie im to udowadnia :).


A w jakim świetle powinno się przedstawiac swoje argumenty? W jak najgorszym? :)

Gdybys był wystarczająco inteligentny wiedziałbyś, ze nalezy skierować uwagę na "typowe zagranie" :) Argumenty nalezy przedstawic w jak najlepszym świetle, lecz nie podając tak idiotyczne porównania(niski paker vs wysoki patyk). Jezeli dla Ciebie takie porównanie jest ok. Widac musisz się tak dowartościować :).

PS:Co do sztuk walk to oczywistą sprawą jest że warunki fizyczne odgrywają dużą rolę :) Od tego są kategorie wagowe (ale nie wzrostowe panowie :) )

Naturalnie szkoda tylko, ze wyższy = przewaznie cięzszy ;).

P.S. Co nie znaczy, że bycie niskim oznacza koniecznośc popełnienia samobójstwa. Wystarczy mocna psychika.

P.S 2 Nie znaczy to również, ze bycie wysokim zwania Cię od posiadania jakich kolwiek innych cech. Ale każdy inteligentny się tego domysli. :)

Zmieniony przez - lamerator w dniu 2007-01-27 17:27:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93
W internecie to sobie mozecie pisac... Ja sie nie boje silvy, fedora ani crocropa (to jest internet wiec mi nie udowodnicie ze tak nie jest) Jestem moze i niski ale zapisalem sie na muay thai jakies 5 lat temu (na pewno nie poto zeby sie dowartosciowac jak to niektorym idiotom sie wydaje, ze niscy zapisuja sie na silownie bo maja kompleksy.. wyzszym jest poprostu o wiele ciezej nabrac mase i sie wyrzezbic dlatego jest tak wielu wysokich chudzielcow), pisze o tym gdyz mialem w pubie taka sytuacje, ze wyzszy koles jakies 180-185cm stal za mna w kolejce przy barze i zaczal sie wlasnie ze mnie nasmiewac tzn. pokazywal reka dokad mu dosiegam i sie cieszyl do kolegow, bardzo mnie to zdenerwowalo wiec zaprosilem tego pana na dwor nasze spotkanie zakonczylo sie jednym mocnym lowkickiem w kolano i kolega musial jechac do szpitala (poprostu dobrze trafilem).
Co do tego pana ktory napisal ze niscy napakowani boja sie wysokich napakowanych... czlowieku smiech na sali, najpierw pomysl(watpie ze to mozliwe) potem mow. W jednej dyskotece w moim miescie jest ochroniarz ktory ma jakies 163cm wzrostu i nie mial problemu z pakerami po 185. Wszystko zalezy od techniki.

Z dziewczynami to inna sprawa... ale ja sie tak bardzo tym nie martwie bo widzialem ze wielu sporo nizszych ode mnie znalazlo sobie panne. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne co prawda ale jesli sie pozna z dziewczyna i bedzie sie z nia dobrze dogadywalo itd wtedy wszystkie czynniki takie jak wzrost, wyglad (w jakims stopniu) tracą znaczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium