SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
To chodzi glownie o wlosy na klacie i na brzuchu.Odkad mi sie rzucil wlos na brzuch juz nie rosne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
Cze all ,raczej od owłosienia wzrost nie zalezy :P Mój kumpel jest owłosiony jak małpa i nieźle urósł :D Jest prawie taki wysoki jak ja a mam wyższych rodziców i dziadków :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
lisuu chodzi o to że jak masz już PEŁNE powtarzam PEŁNE owłosienie czyli na nogach, pod pachami, brzuchu, na jajach i gdzie tam sobie jeszcze zarzyczysz to już nie rośnierz albo bardzo powoli, po prostu taki ma to zwiazek

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
AnarchistA pełne owłosieńie z klatą,nogami itp. to ma sie po 25 roku życia(no są wyjątki) ale wtedy się już nie rośnie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Hmmm ja mam wszędzie pełne owłosienie i rosne... szczególnie do września urosne 1-2 cm jestem pewien tego... zawsze w wakacje mam skoki
bo śpie po 10-12 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
boomer no właśnie mówie(pisze) jak masz pełne owłosienie czyli np te 25 lat to wtedy już nie rośniesz

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
Ja robie dokładnie tak samo jak Lisu i też przez wakacje rosne z 1-2 cm 2 lata temu nawet 4:D W te też licze na pare cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 345
poważnie rośnie sie od snu? ja bardzo malo śpie... jakieś 7-8 godzin we wakacje oczywiscie dlużej ale chyba zaczne jeszcze wczesniej chodzic spac :D pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
rosnie sie tylko podaczas snu, ale to ile godzin spisz praktycznie nie ma znaczenia.Mam kumpla który spi tylko 5 godzin na dobe, bo wieczorem sie uczy, gra na kompie i inne bzdety a ma 195cm wzrostu dla odmiany inny kumpel w dni wolne od szkoły spi aż do godziny 14 i ma 170cm.Także możesz spac 2 godziny czy 15 a i tak tyle ile masz urośnąc tyle urośniesz

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
******ły - zależy ile spali w czasie keidy rosneli a nie jak już mają to za sobą... oczywiście najwięcej mają tu do powiedzenia geny ale ilość duża ilość snu pomaga urosnąć a mała ilość snu przeszkadza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium