SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
nikt tego nie wie, a jeżeli ktoś już się wypowie na temat tego, czy urośniesz, to będą i tak tylko domysły. Mając 16 lat statystycznie rośnie się już góra kilka cm, a ty do tego masz jeszcze niewysokiego ojca oraz matkę. Ale nigdy nic nie wiadomo, dowiesz się za kilka lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
słuchajcie mam 1.74/1.75 m Lat 15 i 2 miechy. moi rodzice wzrost: ojciec 1.74 matka 1.61 dziadek 1.81 drugi dziadek 1.70 brat mojej mamy od strony dziadka ktory ma 1.81.ma 1.88 ojciec mojego dziadka ponad 1.90. czy mam szanse jeszcze urosnąć uprawiam sporty pływam gram w siate kosza podciągam sie na drążku !!! Prosze o odpowiedź !!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
masz szansę

żeby wiedzieć czy i ile urośniesz musisz sobie postawić tarota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
no fajno a ktoś coś więcej by mi powiedział o moim wzroście i ewentualnych szansach na podrośnięcie ??? Czekam na odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Witam wszystkich!Jak większość mam duży problem.Mam 170cm wzrostu.Skończyłem 15 lat ubiegłego roku w listopadzie.Spośród moich kolegów ciągle widzę zmiany jak różnicę między mną a nimi się zwiększają.Mój tata ma 170,mama 164.Z tatą było dojść dziwnie bo ma 2 braci ponad 180,tylko on taki mały.Jak poleciałem do stanów to przez wakacje urosłem jakieś 3 cm,ale nigdy nie miałem jakiegoś znacznego wyskoku.Urosłem od 6 podstawówki do 3 gimnazjum 12 cm,gdzie moi koledzy rosną dużo więcej a też nie wszyscy mają rodziców olbrzymów.Mam już objawy zarostu i owłosienie na nogach,troche na brzuchu etc.Powiedzcie czy są jakieś szanse na wybicie się jeszcze czy do końca życia będe kurdupel?!Jeśli znacie jakies sposoby na rozciąganie nóg,kręgosłupa(SKUTECZNE)to bardzo proszę o zamieszczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
poczekaj jeszcze enzo92 jeszcze ja chce sie czegoś dowiedzieć o swoim wzroście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
teraz ja, teraz ja :D. no więc wzrostu mam około 182, mniej więcej, mój ojciec ma jakieś 184 - 185, w każdym razie jest ode mnie trochę wyższy, matka jakieś 165... coś w tych okolicach. mam 13 lat, 14 rocznikowo i dość szybko dojrzewałem, mutacja w na początku 6 klasy podstawówki ;]. jestem mocno rozwinięty, jak na swój wiek, no ale myślę, że trochę jeszcze przede mną. w okresie dojrzewania bardzo szybko rosłem, teraz to się zdecydowanie spowolniło, no ale do 185 cm powinienem dobić? tym bardziej, że zazwyczaj wysokie dzieci przewyższają swoich rodziców ;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Heh, ciekawa dyskusja :) Przerzuciłem parę losowych stron i co mogę powiedzieć. Wg mnie za wiele uwagi większość z niskich poświęca opinii kobiet na swój temat Ja jestem kurduplem i mam głęboko w d*** czy podoba się to losowej panience z ulicy czy nie. Co to zmienia w moim życiu? Jeśli myślicie że 10 cm więcej zmieniłoby wiele przy zachowaniu reszty (sylwetki, twarzy etc).. to sorry, ale śmiać mi się chce.

Więcej dystansu do siebie i kobiet. Same miss piękności po ziemi chodzą że tak się nimi przejmujecie? Pomyślcie ile rzeczy możnaby IM wytknąć Większość z nich to niestety pasztety. Czasem widzi się przysłowiowego lamusa ze śliczną dziewczyną, czasem wysokiego przystojniaka z pasztetem, czasem na odwrót, a zwykle jest to przeciętny facet z przeciętną dziewczyną. Skoro nikt z nas nie urodził się ideałem, to za wiele te 10 cm w tej kwestii nie zmieni :)

Jedyna wada niskiego wzrostu to np. przekreślone szanse na grę w kosza czy w siatkę na poziomie wyższym niż podwórkowy. Cóż, mówi się trudno i idzie się grać w gałę

Pozdrawiam wszystkich kurdupli :)

Zmieniony przez - McKaken w dniu 2008-02-29 19:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
@up
Wg mnie szanse że jeszcze urośniesz są 100 procentowe,bynajmniej dlatego ze masz dopiero 14 lat a do 18..huh chłopie wyciągniesz jeszcze sporo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Ja bardziej patrze jak poradzę sobię w walce z wielkim nygusem,jak z tym czy laska ma problem do mojego wzrostu xDD.Oczywiście Mike Tyson pomimo niewysokiego wzrostu osiągnął wiele,ale to był zawodowiec i profesjonalista i nie mogę tego przerzucić na życie codzienne.Większość walk niższy vs wyższy kończą się nie tak jak chce..no ale cóz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium