SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
nie opuszczaj zajęć w szkole a niebawem się dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Nie no niekturzy ludzie są jacyś innyni. ZROZUM, ŻE NIE DA SIĘ PRZEWIDZIEĆ W 100% ILE KTOŚ BĘDZIE MIEĆ WZROSTU. W którymś moim poście napisałem, że teoretycznie da się to zrobić przy pomocy siatki centylowej, ale do tego trzeba mieć pomiary swojego wzrostu z kilku lat. Pozatym przeczytaj sobie całego tego posta to sie dowiesz, a nie tylko każdy pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 999
jestem prawie Twojego wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
hejka mam 15lat 3 trzy miesiace mam 165 wzrostu malo :) ostanio duzo rosne gdzies 1 cm/miesiac myslice ze dam rade do wakacji urasnac gdzies z 172 ? i tak wogule ile bede tak rósl szybko ile trwa ten skok wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
dasz radę
żeby stwierdzić ile bedzie trwał okres wzrostu musisz zróżniczkować średnią logarytmiczną twojego wzrostu, wagi, tychże danych twoich rodziców oraz obliczyć drugą pochodną tej wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Kaleka ja idąc do gimnazjum miałem moze ledwo 160 cm i byłem jednym z mniejszych w klasie, a teraz jestem w liceum i mam ponad 180 i jestem w tej wyzszej grupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
jezeli ma sie urosnac to sie urosnie, jezeli nie- to nie to wszystko moim zdaniem zapisane w genach, ja sam jakies 3 miesiace temu zaczalem gwaltownie rosnac, akurat wtedy gdy przestalem trzymac zdrowa diete z 177 uroslem do 184 i nadal rosne o dziwoa tydawalo mi sie, ze skok wzrostowy mam za soba bo od pierwszej gim prawie juz nie roslem, bo w wieku 13 lat z 153 cm mialem skok do 175 w pol roku

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1403
A może mając 177cm wzrostu byłeś niższy od swojego ojca?? Ja tak samo jestem niższy od swojego mam narazie 178cm a ojciec 183-184cm, więc pewnie jeszcze podrosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 838
nie bylem nizszy od swojego ojca, ojciec ma 176 cm, matka jest niezbyt wysoka bo ma tylko 156 wiec nie wiem skad mi sie to wzielo

~~ I Am What I Am ~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
a listonosz ile ma wzrostu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium