SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
To może spróbuj zrobić jakiś program na wyskok. Przejdź do ogólnorozwojówki a tam jest program na wyskok Spuda Webba. Świetna sprawa. Sam robię go już 2 tygodnie(sporo nas w ogóle z forum go robi) i naprawde dobrze działa na dynamikę wybicia.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja mam cichą nadzieję, że jak będę wisiał sporo na drążku to wyleczę troszkę mój kręgosłup, 2 cm wrócą i będę mieć 180 zamiast 178. Tylko oprócz zwisów ćwiczę też przysiady ze sporym obciążeniem, wyciskanie na barki itp., więc ciężko sie bedzie wyleczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
ale i tak zaden wyskok nie zastąpi wzrostu

Jesli ktoś wie czym jest moje pseudo niech napisze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
Zgadzam sie ja mam dobry wyskok ale wolał bym być wyższy bo przed wyższym wiadomo czuje sie większy respekt niż przed niskim w koszykówce.Według mnie najlepszy wzrost to około 184 chciąłbym miec tyle ale wątpie czy dam rade .POZDRO ELO ZIOMKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Zastąpi, zastąpi. Niektórzy w NBA przy wzroście ledwo ponad 160 cm pakowali do kosza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
mugsy bogues miał 159cm a wymiatał..

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
No możliwe bo nawet przecież Iverson nie jest wysoki a jest najskuteczniejszym graczem NBA ale zadajcie sobie pytanie czy wolicie być wyżsi i niżej skakać czy być niscy i skakac wysoko .Wyskoko zawsze da sie poprawić a wzrostu raczej nie .POZDRO ZIOMKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 166
hehe a ja mam 17 lat i 163cm wzrostu i olewka na to mam 40 w lapie i wyciskam 90kg,nie trzeba sie przejmowac bo nic to nie da lepiej pomyslec o plusach i zaakceptowac to.;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Kaell a jak tam z powodzeniem u lasek? Nie masz z powodu wzrostu problemów w tym zakresie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1810
zwróć uwagę że Iverson jest wbrew pozorom za***iście zbudowany i jest wysoki tylko nie jak na warunki NBA, w przeszłości grał w futbol amerykański więc musi być kawał chłopa z niego bo inaczej by długo nie pociągnął w tym sporcie :) 183 cm to wcale nie tak mało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium