SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Ja mając 178 cm czuję się niski i uważam ,że to za mało jak na faceta . Każdy uważa inny wzrost za idealny , a mówienie że wzrost powyżej 190 jest kalectwem to głupota . W miare wysoki , moim idealnym przedziałem byłby 191-198 . Jak ktoś napisze że stawy mogą boleć i inne problemy mogą się pojawić to jest to beznadziejne wytłumaczenie , ponieważ jest to zależne od genetyki czy będziesz miał jakies problemy lub nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Ja mając 178 cm czuję się niski i uważam ,że to za mało jak na faceta . Człowieku nie rozśmieszaj mnie. 178 cm to normalny średni wzrost mężczyzny Polaka, sam mam tyle i nie uważam siebie za niskiego, powiem więcej- to odpowiedni wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Sloners pieprzysz głupoty.Jakbyś miał poniżej 170 to ciekawe co byś gadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
A co miałby gadać , jak będziesz biedakiem to nie chciałbyś mieć więcej kasy , przykłady można mnożyć . Moje odczucia najwyraźniej są inne , mam do nich prawo , brat ma z 195 lub więcej ,nie narzekam na swój wzrost ,chociaż chciałbym mieć więcej, ale stawianie innym jaki jest idealny wzrost dla meżczyzny jest pomyłką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
Ja mając 178 cm czuję się niski i uważam ,że to za mało jak na faceta . Człowieku nie rozśmieszaj mnie. 178 cm to normalny średni wzrost mężczyzny Polaka, sam mam tyle i nie uważam siebie za niskiego, powiem więcej- to odpowiedni wzrost
178cm to dużo ponad średnią krajową, hehe, więc nie rozumiem płaczu, poza tym co ten płacz da. Wiadomo że chciałoby się miec 190, no ale... ile się dostało tyle się ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Przy 178 cm jest sie już średnio-wysokim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
178cm to dużo ponad średnią krajowąto właśnie jest średnia krajowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
+185cm to jest wysoki facet w moim odczuciu.

Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-09-11 15:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
hehe 178 pomarzyć moge, macie problemy, każdy powyżej 170cm jest normalnego wzrostu i nie chodzi o mój punkt widzenia, ale w szkole u mnie 170cm 172cm wzrostu to średnia (3 gimnazjum) ;) to chyba i tak niska średnia ale u mnie w szkole taka gdzieś właśnie jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Micunio - ja w wieku 15 lat miałem 155-160 cm wzrostu możliwe że nawet mniej , nadal rosne 4-5 cm rocznie , tylko czekać pozostaje

Zmieniony przez - Sloners w dniu 2009-09-11 15:27:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium