SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
he no wróciłem, wiek kostny opóźniony o 1-1,5 roku.. :) dobrze bedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
I tylko tyle się dowiedziałeś ? To można było stwierdzić pewnie z samego rtg nadgarstka (jak masz skaner to wrzuć skan ) podał endokrynolog jakiś końcowy wzrost ? coś w tym stylu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
myslisz ze rtg to tak szast prast i masz zwlaszcza jak jest taka sluzba zdrowia jak teraz? poza tym czekalem jeszcze na wyniki hormonow, tarczycy i inne bo mi zalecil lekarz.. a wzrost prognozowany to mi podała 190, ale to brednie bo na 190 sie jej ta siatka centylowa konczy ale ona sie nadaje do sami wiecie czego. wierze ze bedzie wyzej, musi byc wyzej .. bo jak nie to mnie szlag trafi

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2008-11-05 20:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
I tak jesteś w bardziej komfortowej sytuacji niż ja ;] ,czyli nic nie warte to badanie ? Zrobię sobie niedługo rtg nadgarstka i zobaczę jakie tam odstępy jeszcze są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
tzn wiesz ja generalnie mam w dupie juz to teraz bo skoro nawet lekarze nie potrafia czegos takiego ocenic to ja sie nie bede w to bawil.. urosne ile urosne.. a poza tym to juz nic nie wiem jedni mi to mowia ze urosne bo mam jeszcze nieproporcje w ciele (nogi dlugie bardzo), a badania i tak warto zrobic bo sie dowiedzialem przynajmniej ze jeszcze musze poczekac na dorastanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Ja już się tym też aż tak nie przejmuje , ale jednak mieć ten wzrost 19x dobrze mieć , szczególnie jak się chce mieć szanse u dziewczyny ze wzrostem 18x ;] Też mam wiek kostny opóźniony o około 2 lata , ale z twarzy nie dałbym sobie więcej niż 14-5 lat (mam 18 )
Chude nadgarstki mam , więc może to kolejny znak że mam szansę urosnąć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
misiekX3 to teraz sie podziel wszystkim z nami jakie tam składałeś papiery i wogóle co jak gdzie

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
sloners, wlasnie to wcale nie jest tak koniecznie ze wiek kostny opozniony o tyle dokladnie co rozwoj, sa zwolennicy tej teori ze ten wiek kostny jest z tym scisle powiazany, inni nie. ja mam wiek kostny o jakis rok opozniony (a za 5 miesiecy mam 17 lat, natomiast wiek mam 15-16 lat, czyli przypuscmy ze 15,5 to nam daje ok rok.) a z twarzy to na 13 raczej wygladam.. zero zarostu, wzrost no tak te 184 mniej wiecej, glosik nijaki ;] itp. ale chyba ostatnio cos sie zmienia u mnie w budowie ciała, tak czy inaczej bardzo bym byl szczesliwy ze to JUZ!

a jak znajde chwile czasu to wam wszystko powiem o formalnosciach jak to zrobic itp

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2008-11-06 11:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
to czekamy

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Witam!

Czy ja mam jeszcze szansę urosnąć. Nie mam jeszcze włosów pod pachami, z głosem to jakas dziwna sprawa. Mówię cicho to mam męski, a w tramwaju jak mówię (głośnie) to słyszę taki jeszcze dziecinny. W ciągu 1,5 roku urosłem jakieś 14 cm i boje się że na tym koniec. Zarostu jeszcze nie mam takiego męskiego.

Wzrost: mama 163-4 cm, tata 170-172 cm. Z dziadków to : babcia 173 cm, dziadek 171 cm, prababcia 173-4, pradziadek ok 176. tak m.w

Chciałbym dobić do tych 175 cm choćby...

z góry dzieki.

W tym roku skończę dopiero 16 lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium