SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Z tawarzy jestem przeciętny, ale prawde powiedziawszy wolałbym być brzydki ale wysoki niż mieć piękną buźke a 175 cm wzrostu. Co by mi było po tym, że byłbym przystojny jak bym miał budowę kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
No jakbys mial 200 cm i twarz peacocka to bys rwal laski rowno Tym samym udowodniles ze jestes megalomanem, interesuje cie tylko to zeby byc najwiekszym zeby zaszpanowac, bardzo byc chcial miec te 195-200 cm zeby ludzie sie patrzyli na ulicy i mowili jaki to jestes straszny i wielki. Niestety zmartwie cie bo raczej bys furory nie zrobil i panienki by sie nie rzucaly do twoich stop jakbys szedl ulica. Zaloze sie ze rozum (ktorego jak widze za duzo nie masz) tez bys sprzedal za cm, co tam wazne zeby byc jak najwiekszym, mozna byc na granicy uposledzenia umyslowego i byc brzydkim to juz sie nie liczy bo jak sie ma 200 to sie rzadzi na podworku
Ja tam nigdy na powodzenie nie narzekalem, mialem wiecej lasek niz moi wysocy brzydcy koledzy, wyobraz sobie ze znam wysokich (185+) 22-23-letnich prawiczkow i watpie ze oni kiedykolwiek pocalowali kobiete o czyms wiecej nie wspominajac, cos im ten wzrost wiele nie pomaga, ewentualnie prowadzaja sie z jakimis kaszalotami ktorych ja bym po 8 browarach nawet nie dotknal To dopiero wstyd w wieku 20-paru lat ograniczac sie do robotek recznych w domu
Niestety jak do tej pory nie napisales tu ani jednego sensownego postu, uaktywniasz sie co jakis czas i sypniesz bzdura z rekawa i to wszystko. Jak cie ktos skrytykuje (poza mna) to nigdy nie odpowiadasz bo wiesz ze nie masz racji, jedynie jak sie od czasu do czasu trafi ktos kto cie popiera (do tej pory jedna osoba, bo nawet lamerator sie wylamal jak napisales ze 188 cm to sredni) to juz myslisz ze caly swiat jest po twojej stronie
To ze ty jestes zbudowany jak panienka to nie znaczy ze inni sa, jak jestes taki mocny w gebie to idz na jakas dobra silownie i powiedz do jakiegos przypakowanego kolesia 175-178 cm ze wyglada jak panienka, ciekawe czy dlugo pozyjesz Niestety jesli myslisz ze mnie uraziles to sprawie czy przykrosc bo tak sie nie stalo, jesli juz bym sie przejmowal czyjas krytyka na temat swojej budowy i wzrostu to na pewno nie jakiegos internetowego nawiedzonego odmienca, a na szczescie na codzien nie spotykam sie z przejawami traktowania jak panienka, w normalnym zdrowym spoleczenstwie gdzie sredni facet ma 181 cm a srednia kobieta 169 cm :)

Widac w twoim swiecie gdzie sredni facet ma juz 188 (raz bylo nawet 189 ) a laska 175 (+ obcasy 10 cm, wiec 185 cm ) zyje sie inaczej, na szczescie nie mialem okazji byc tam gdzie bywasz. Napisz moze z jakiej jestes wiochy bo chce zobaczyc tych gigantow, chociaz z drugiej strony lepiej nie bo po co mam wpasc w kompleksy jak sie okaze ze kazda panienka wieksza ode mnie a 188-190 cm sredniacy pluja mi na glowe

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-02-13 00:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Astorem , a ty zib23 zamilcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Ja mam 187 wzrostu , mj stary ma 192 bodajze matka ma ja ******le malo jest mniejsza ode mnie no powiem tak. Jej glowa siega mi do klatki piersiowej. Nawet nizej
I tez nie powiem ze jestem brzydki ale powiem szczerze ze wolal bym byc niski, bo i to lepiej wchodzi na mase tzn. bardziej widoczne to jest jak pakuja osoby mniejszego wzrostu niz wyrosniete.
Wiec jak masz 157 czy ilers tam to sie nie zalamuj kazdy m ajakies wady i zalety. Wyciagaj z tego pozytywne wnioski. Tak jak napisalem wyzej jak pocwiczysz ze 2 latka to bedziesz za***iscie wygladal.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
zib, lamerator itd. powinni dostać bany za te ******lenie trzy po trzy
chłopaki wy albo coś ciężkiego ćpacie, albo macie tak nasrane w głowach że powinniście się leczyć i przez was muszę omijać niektóre wypowiedzi w tym temacie. Zresztą już od paru stron nikt nie napisał nic ciekawego tylko wy ******licie że 188 to średni wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Chyba jednak Ty się nacpałeś, gdyż ja nie pisałem, ze 188 cm to sredni wzrost , więc wyp*****laj w podskokach lamusino. Bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
A w jaki sposób rozciągacie sie na drążku i ile wisicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Kilka razy dziennie po kilkadziesiat sekund, poki co po niecialych 2 miechach dalo miedzy 5-10 mm, ale zawsze cos ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko po treningu, po każdym podciągnięciu ( ok. 5-6 na więcej już zwykle nie mam siły )ok 30 - 40 sekund ale czy to cos daje na cm nie wiem bo nie mierze sie po treningu ale chwyt niezle sie wzmacnia ( troche wypowiedzi przybylo od mojej ostatniej wizyty )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
ja teraz biorę codziennie tran , pije litr mleka , sie rozciągam i widzę efekty tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium