SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Bo widac miales urosnac 4 cm , Zrobilbys to samo bez tego drazka, jesli mi nie wierzysz

Idz do obojetnie jakiego porzadnego lekarza sportowego etc etc, a powie Ci to samo.Sa rzeczy niezalezne od nas i tyle

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
wedlug tego co piszesz to wystarczy lezec cale dnie przed telewizorem jedzac co sie chce o ktorej sie chce (wliczajac w to alkohol papieroski itp) i urosnie sie tyle co by sie uroslo prowadzac aktywny tryb zycia.. jest to niemozliwe, bzdury gadasz. a nowin, z łaski swojej badz łaskaw wypowiadac sie nie zartobliwie to moze wtedy bedziesz mial jakis argument, na razie wyszlo na moje a ty nie umiesz robic nic innego tylko wysmiewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zgadzam się z Tobą... Poprzez rozciągania, pobudzamy swój chormon wzrostu...
Wy też w to wierzycie, po tych fotkach, że ma te 44cm w łapce? Moja przy nim wygląda na 48, a mam tylko 40. Pozdro

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-03-04 16:19:52

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
hormon* ; p
nie wiem, widac chlopak lubi sie lansowac ;] ale nic mu to nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
donJAZYResko nie podniecaj sie tak na fotce w profilu jest 42(fotka jest stara juz to kiedys pisalem nie mam innej to jest caly czas ta ktora wstawilem jak sie logowalem).Jak masz 180cm w kapeluszu to nie porównuj towojej lapy do mojej bo przy moim wzroscie to 48 wygladalo by jak u ciebie 44,a to dlatego ze masz duzo krotsze lapy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
lol nowin sie znowu popisal wyobraz sobie matole ze jak wazysz proporcjonalnie tyle samo co osoba od ciebie nizsza (zebys zrozumial, metr wzrostu i 100 kilo wagi to wyglada tak samo na zdjeciu jak 2 metry wzrostu i 200 kilo zakladajac ze budowa ciala jest identyczna) na zdjeciu gdzie nie sa obok siebie wygladaja tak samo wiec kolejna twoja teoria zostala rozbita o kant dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Co ty berecie w ogole dajesz za porownaniaja tu porownalem pare cm a ty wyskakujesz z metremChodzi głąbie o to ze(musze ci tu wytlumaczyc bo nie zrozumiesz)jak ja mam 193cm a on 180 i przykladowo mamy po 40 w lapie to kurva ty d****u normalne ze u mnie nie bd widac tak tego rozmiaru jak u niego bo ma krotsze lapy i bic bd wydawal sie grubszy u niego.

I wez juz skoncz zjedz sobie calcium i rosnij 1cm tydzien po tygodniuJuz nawet tu nie wchodze bo nie chce cie sluchac

Zmieniony przez - Nowin33 w dniu 2009-03-04 17:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nowin, peace... Weź tylko zaktualizuj zdjęcia, bo sytuacja może się powtarzać, a wiele typa jest tu na tym punkcie uczulonych... Pozdro. Do tego Calcium powinny jeszcze dojść: Tran, Arganina, Żelatyna, Witamina B12

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
nowin, widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. bywa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"wedlug tego co piszesz to wystarczy lezec cale dnie przed telewizorem jedzac co sie chce o ktorej sie chce (wliczajac w to alkohol papieroski itp) i urosnie sie tyle co by sie uroslo prowadzac aktywny tryb zycia.. jest to niemozliwe, bzdury gadasz. a nowin, z łaski swojej badz łaskaw wypowiadac sie nie zartobliwie to moze wtedy bedziesz mial jakis argument, na razie wyszlo na moje a ty nie umiesz robic nic innego tylko wysmiewac"

Dokladnie tak bedzie i To TY gadasz bzudry moj drogi, Zdrowy tryb zycia spowoduje ze twoj org bedzie w lepszej kondycji , a to uwalnianie hormnu wzrostu przez to co mowicie jest znikome ot co.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium