SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1444
apropos wzrostu, z tego co mi kumpel gadał (tez sie tym interesowal apropos wzrostu,bo ma 175, i łaził szukał), to był u lekarza jakiegos specjalisty, i robił badania w kolanie, i na przeswietleniu widac tam jest niby taka przerwa gdzies w kolanie, dokadnie nie wiem gdzie bo ja sie na tym nie znam, i w trakcie lat ona czyms zarasta, i to zalezy od tego czy ty rosniesz czy nie, bo gdy ona zarosnie calkiem to ponoc czlowiek tez juz nie rosnie, tak ten lekarz powiedział, a inny sposob na wzrost mozesz zrobic operacje plastyczna dzwigną cie o 6cm,ale to jest drogie no i ta operacja polega na przedłuzeniu kosci "udowej" (????), wiesz ta co jest pomiedzy kolanem a pupa :P ja sie nie znam na tych nazwach :P pozdrawiam

Life Is Beautifull :D:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Według mnie jednak nie warto ingerować w organizm za cene 6 cm, choć na pewno niektórym te 6 cm poprawiło by samopoczucie i spełniło by ich marzenia o tym by byc wyższym, ale nie wiadomo czy bedzie to miało jakieś konsekwencje w przyszłości bo jak powiedziałem jest to jednak ingerencja w naturalny rozwój organizmu. A co do wypowiedzi lukasa222 to ma racje bo rzeczywiśćie większa część lasek wybierze tego wyższego "brzydszego" od niskiego "przystojniejszego" - choć na pewno nie jest to regułą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
Geiger to może od razu chciałbyś mieć 3 metry?? Bo wiesz 195 albo 2.00 to jeszcze sie ktoś może znaleźć wyższy na dzielnicy od Ciebie... a już z 3m to by było tak w sam raz , i z laską byś fajnie wyglądał, na rowerku byś sobie mógł jeździć.


Powtarzam po raz kolejny, przestańcie opłakiwać swój los, wzrost poniżej 1.80 nikogo nie dyskredytuje w niczyich oczach. To nie przez wrost jesteśmy przez ludzi akceptowani. Jeżeli chodzi o panny to jakoś nie zauważyłem żeby faworyzowały ludzi mających powyżej 190. A tak na marginesie to znam pare osób mających powyżej 190 i uważają że są zdecydowanie za wysokie

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Niestety wzrost jest bardzo ważny we wszystkim. Sam masz 185-6 cm więc nie znasz tego problemu. Ja mam 178 cm i z tego powodu mam gorzej, a ci co mają poniżej 170 cm to dla nich jest to ogromny problem. Ktoś taki ma zdecydowanie mniejsze szanse na znalezienie dziewczyny, jak ktoś go zaczepi na ulicy to sobie nie poradzi itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Lukas zaczynasz mówić jak Anarki. Na ulicy nie liczy się tylko wzrost.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
No wiadomo, że wzrost to nie wszystko, ale przewagę np. 20 cm to jest naprawdę trudno zniwelować. Trzeba być naprawdę rewelacyjnym wymiataczem żeby sobie poradzić w takiej sytuacji, gdzie przeciwnik jest wyższy o ponad 20 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
dlaczego trzeba odrazu pokazywac siłe a nie mozna pokonac kogos słownie w tedy nie mam pracy słuzby medycznie i mozna pokazac jaki człowiek moze byc inteligentny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11093
lukasz222 Ty masz jaka obsesje na punkcie wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Dlaczego obcsesje?? Czy ja gdzieś to napisałem? Jest temat pt. "Wzrost", więc rozmawiamy tu o wzroście. I nie mam żadnej obsesji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 175cm i 98kg i sie nieboje wyzszych bo zazwyczją są słabi i słabo wyszkoleni są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium