SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
a wtedy będzie za późno
owszem, wysoka laska i niższy facet mogą rodzić zdziwienie czy uśmiech na ustach, ale to w końcu ma być 'miłość' czy coś z czym można pokazać sie przed znajomymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
moj chłopak jest wyzszy odemnie o troszke moze jakies 5 cm ale nie nosze butów na obcasie bo sie zle w nich czuje bo wydaje mi sie ze jestem strasznie wysoka :) moj wymarzony wzrost to 163 cm ale tylko moge pomarzyc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
163 to wcale nei jest rewelacja, kiedyś bajerowałem taką co miała type to ciezko sie z nia gadało bo czesto musialem sie schylac do niej ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
ale 163 to chyba lepiej niz 175 a ty ile masz wzrostu ze musiałes sie az tak schylac do niej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
napisal- 187
czy ja wiem czy sie tak bardzo schylac.. juz nie przesadzaj, 162 cm i 187 to jest tak naprawde TYLKO 25 cm roznicy, ponad ramie ci sięgnie a jak obcasy zalozy to juz w ogole nie wiem o czym mowa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
175 to lepiej niz 163 imo. w ogole miedzy 170-175 to jest idealny wzrost dla dziewczyny tak samo jak dla chlopaka miedzy 180-185

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
Wiadomo że nei musiałem się schylać dużo ale jednak troche musiałem i szczerze wole wysokie dziewczyny od 170-75, mam siostre ktora ma cos koło 176 i jest bardzo dobrze jak dla mnie ;) Więc nie przejmuj sie wzrostem bo masz idealny ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
i chyba sixth ma tu słusznośc, wg mnie tak jest najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
to fajnie ze uwazacie 175 za to dobry wzrost :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
Dobry dobry :) dluuugie nogi każdemu facetowi sie podobaja :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium